Park Zdrowia i Rozrywki SolPark - atrakcje na Śląsku

Park Zdrowia i Rozrywki SolPark


Park Zdrowia i Rozrywki SolPark
Adres: Sportowa 8
97-410
Kleszczów
Telefon: 44 731 65 01
Email: bok@kompleks-solpark.pl
Strona www: http://solpark-kleszczow.pl/

Opis

Park Zdrowia i Rozrywki ”SOLPARK” stanowi ofertę na spędzanie wolnego czasu w sposób zorganizowany. Zaadresowany jest głownie do rodzin z dziećmi, osób indywidualnych i grup zorganizowanych.
Rozwiązania funkcjonalne i użytkowe gwarantują ofertę dla amatorów rekreacji wodnej, jak i dla gości chcących skorzystać z takich usług jak: treningi na hali sportowej, siłownie, sauna sucha i mokra, kriokomora oraz gabinet kosmetyczny. Usatysfakcjonowani będą również amatorzy turystyki biznesowej i zdrowotnej, dla nich przygotowano hotel, restauracje, dwie sale konferencyjne, bowling, bilard ze strefą gier oraz aulę na 268 miejsc.
Park Zdrowia i Rozrywki „SOLPARK” zapewnia też atrakcje sezonowe w zależności od pór roku – zimą jest to podgrzewane boisko do piłki nożnej oraz lodowisko, natomiast latem korty tenisowe, cześć basenowa na świeżym powietrzu oraz boisko do siatkówki plażowej i piłki nożnej. Obiekt zapewnia również realizację programu dla szkół i przedszkoli w zakresie nauki pływania oraz dla osób niepełnosprawnych lub przechodzących rehabilitacje zdrowotną.
Kryty basen jest obiektem o nowoczesnej bryle, wyróżniającej się wśród obiektów zabudowy Kleszczowa.

http://veturo.pl/96/oferta-park-zdrowia-i-rozrywki-solpark/