Zamów iTaxi - dotykowo i z hotelu

W wybranych hotelach w Warszawie i Poznaniu pojawił się nowy intuicyjny system do zamawiania taksówek iTaxi. Firma już planuje rozszerzenie działalności na kolejne placówki. 

Zamów iTaxi - dotykowo i z hoteluiTaxi

mat. prasowe iTaxi

Od niedawna w części hoteli w Warszawie i Poznaniu klienci mają już możliwość zamówienia taksówek iTaxi poprzez ekran dotykowy w pobliżu recepcji. To rozwiązanie, dostępne przez aplikację mobilną, znacznie ułatwia zamówienie taksówki i oferuje dodatkowe możliwości. Jest również całkowicie bezpłatne. 

Jak do tej pory na umieszczenie przy swoich recepcjach elektronicznego standu umożliwiającego zamówienia zdecydowały się między innymi warszawskie hotele Harenda oraz Ilon, Royal i Blow Up Hall 5050 w Poznaniu.

Jakie są zalety korzystania z systemu? Przede wszystkim oszczędza czas klienta, po dokonaniu zamówienia otrzymuje on potwierdzenie przyjazdu auta SMS-em, co sprawia, że nie musi czekać na samochód przed hotelem. Dodatkowo system podaje lokalizację i prawdopodobny koszt planowanego przejazdu. Weryfikuje również przebyty kurs za pomocą modułu GPS i ma rozbudowany system reklamacyjny.

Pasażer, zamawiający przejazd, nie musi dokonywać żadnych przedpłat. Może rozliczyć się bezpośrednio z taksówkarzem, lub  poprosić o doliczenie kwoty za usługę do rachunku za pokój.

 

„Turyści to nasi ważni klienci. Niezależnie czy przyjeżdżają prywatnie czy w celach służbowych bardzo często, jako środek poruszania się po nieznanym mieście, wybierają właśnie taksówki. Obecnie prowadzimy rozmowy zarówno z dużymi partnerami, którzy są w posiadaniu całych sieci hotelowych, jak i z niezależnymi podmiotami” – stwierdził (w rozmowie z Dziennikiem Turystycznym) Stefan Batory, prezes zarządu iTaxi.

Być może w najbliższym czasie innowacyjne rozwiązanie proponowane przez iTaxi opanuje nie tylko hotele w Warszawie i Poznaniu, ale i w całym kraju.

 

Ciepłe dni przypominają o tym, że już niedługo ...

Piesza wędrówka po górach to na pewno bardzo ...

Wnętrze naszego samochodu podczas zimy przechodzi ciężki okres. ...

Zima to okres, w czasie którego wiele osób ...

Kiedy myślisz o wakacjach marzeń, oczyma wyobraźni widzisz ...

nocleg

gastronomia

zdrowie i uroda

rozrywka

sport

atrakcje

http://veturo.pl/article/1523/zamow-itaxi-dotykowo-z-hotelu-nowinki-turystyczne-udogodnienia/