Dynamiczny rozwój sektora wynajmu samochodów w Krakowie

Samochód osobowy jako środek komunikacji stanowi istotne ułatwienie w podróżowaniu bez względu na sam charakter wyjazdu – prywatny czy służbowy. Ponieważ w wielu przypadkach nie chcemy lub nie możemy skorzystać z własnego pojazdu, sięgamy po rozwiązanie, jakim jest wypożyczenie auta.

Dynamiczny rozwój sektora wynajmu samochodów w KrakowieWypożyczalnia samochodów Carent, Kraków

fot. mat. prasowe

Rosnący trend w turystyce – wynajem samochodów

Jeszcze kilka lat temu wynajmowanie samochodu było domeną głównie ludzi biznesu i dotyczyło przede wszystkim kwestii dojazdu do kontrahenta z lotniska lub dotarcia na lotnisko w drodze powrotnej. Taka forma komunikacji okazała się bowiem najbardziej optymalna dla większości przedsiębiorców z uwagi na oszczędność czasu i tak cenioną dzisiaj mobilność, to jest możliwość dowolnego przemieszania się w trakcie służbowej podróży.

Wynikająca z wynajęcia samochodu wygoda podróżowania została wkrótce zauważona przez osoby prywatne, głównie turystów, którzy od kilku lat stanowią stały segment klientów wypożyczalni, zwłaszcza w atrakcyjnych turystycznie regionach kraju. Najbardziej spektakularnym tego przykładem jest dynamiczny wzrost zainteresowania wypożyczaniem aut w Krakowie. Mamy w tym przypadku do czynienia z wyraźnym i stale rosnącym trendem w turystyce obejmującej Małopolskę i jej stolicę. Nie ulega wątpliwości, że wynajęcie samochodu pozwala szybciej i łatwiej dotrzeć z lotniska do centrum Krakowa, czy dalej, na Podhale, do Ojcowa, Oświęcimia czy wielu innych ciekawych miejsc.

Podróżuj dokąd chcesz!

Nie może więc budzić zdziwienia fakt, że właśnie w Krakowie mamy do czynienia z intensywnym rozwojem usług w dziedzinie wynajmu pojazdów osobom indywidualnym, turystom i przedsiębiorcom. Liczne wypożyczalnie, takie jak na przykład Carent-24, oferują klientom bardzo dogodne warunki wynajmu, zapewniając w ten sposób nie tylko komfort podróżowania, ale i wygodę, jeśli chodzi o sam proces wypożyczenia samochodu.

Carent-24 - wypożyczalnia aut Kraków, proponuje proste zasady rezerwacji, ułatwioną i szybką procedurę wynajmu, pakiet ubezpieczeń i szeroki asortyment pojazdów różnej klasy. Skorzystanie z usług wypożyczalni oznacza w każdym przypadku swobodę podróżowania w wybranym terminie, podstawienie i odstawienie samochodu w dowolnym miejscu, czy wreszcie możliwość skorzystania z pomocy technicznej czy prawnej w razie jakiejś potrzeby. Jest sprawą oczywistą, że z usług wypożyczalni mogą korzystać również klienci zagraniczni.

Wybierz samochód odpowiedni dla Ciebie

Rozwijający się rynek wypożyczalni samochodów w Krakowie i okolicach powoduje, że poszczególne firmy konkurują ze sobą, co bezpośrednio przekłada się na coraz bardziej korzystne dla klienta warunki i ceny. Wypożyczalnie wychodzą też naprzeciw zróżnicowanym potrzebom rynku oferując samochody różnych klas i funkcji.

I tak na przykład jedna lub dwie osoby mogą skorzystać z niewielkich, aczkolwiek doskonale wyposażonych samochodów typu Honda Civic, Citroen C3 czy Peugeot 208 już za cenę kilkudziesięciu złotych za godzinę. Poszukujący bardziej reprezentacyjnych aut mają do wyboru kilka modeli Opla czy Volvo, zaś grupy klientów mogą wynająć samochód typu Van lub Bus.

Szkoła rysunku dla doroslych Artakademia w Krakowie spotkała ...

 Wybierając się w dłuższą wyprawę rowerową sięgamy najczęściej ...

Każdego lata ścieżki rowerowe, parki i lasy zapełniają ...

Coraz więcej osób w wakacyjną podróż chce wyruszyć ...

Oświetlenie o specyficznych funkcjach i parametrach okazuje się ...

 384 133 - tyle samochodów trafiło do Polski ...

nocleg

gastronomia

rozrywka

sport

atrakcje

zakupy

http://veturo.pl/article/2306/wypozyczalnia-samochodow-krakow-rent-a-car/