Manor House SPA ponownie „Najlepszym Holistycznym SPA” w Polsce

Mazowiecki hotel Manor House SPA w X Edycji prestiżowego plebiscytu SPA Prestige Awards otrzymał pierwsze miejsce w kategorii Najlepsze Holistyczne SPA, znalazł się też na podium Najlepszego BOUTIQUE SPA.

Manor House SPA ponownie „Najlepszym Holistycznym SPA” w PolsceHotel Manor House SPA

fot. mat. prasowe

Jubileuszowa X edycja konkursu SPA Prestige Awards 2016 - najbardziej rozpoznawalnego plebiscytu branży Spa & Wellness w Polsce została rozstrzygnięta. Kompleks hotelowy Manor House SPA otrzymał tytuł: Najlepsze holistyczne SPA i wyróżnienie w kategorii Najlepsze BOUTIQUE SPA. Oficjalne ogłoszenie wyników odbyło się 12 kwietnia 2016 r. w Warszawie podczas uroczystej gali, którą poprowadziła Agnieszka Jastrzębska. Wydarzenie zaszczycili swoją obecnością celebryci oraz wielu ekspertów branży SPA. Nagrody w imieniu hotelu Manor House SPA docenionego głosami publiczności i profesjonalnego jury odbierała Adrianna Wrona - Zyskowska.

Najważniejszym celem renomowanego konkursu Prestige Spa Awards „jest wyszczególnienie hoteli Spa & Wellness o ponadprzeciętnej obsłudze klienta w kategorii głównej oraz stworzonych subkategoriach”. Oddawanie głosów odbywało się dwustopniowo: poprzez głosowanie internautów oraz członków profesjonalnego JURY. Laureatów drugiego etapu konkursu audytowali jurorzy - osoby znane w świecie kina, teatru i telewizji, by osobiście sprawdzić standard obsługi w nagradzanych hotelach. „Nieustannie pracujemy nad poprawą jakości obsługi, podnoszeniem standardu naszego obiektu i rozszerzaniem oferty. Już kolejny rok otrzymujemy wyróżnienia w plebiscycie SPA Prestige Awards. Jest to dla nas potwierdzenie, że świadczymy usługi na  najwyższym poziomie. I co ważne, jest to doceniane również przez naszych Gości” – mówi Grażyna Wrona Prezes Manor House ® SPA i dodaje  – „Zwycięstwo w kategorii Najlepsze Holistyczne SPA cieszy nas szczególnie, ponieważ filozofia holistyczna jest nieodłączną częścią naszych działań w ramach Akademii Holistycznej „Alchemia Zdrowia”. Takie nagrody motywują cały zespół do dalszego doskonalenia obsługi klienta, poszukiwania nowych rozwiązań i wychodzenia naprzeciw indywidualnym potrzebom Gości”.

Kompleks hotelowy Manor House SPA jest położony w centralnej Polsce (na trasie Warszawa - Kraków). Otacza go zabytkowy park z pomnikami przyrody i niezwykłymi miejscami mocy, które emanują dobrą energią natury. Urzekająca przyroda, czarowny Ogród Medytacji z energetyczną Piramidą Horusa, Ogrodem Zen i  Kamiennym Kręgiem Mocy oraz holistyczna atmosfera obecna w każdym zakątku tej dawnej ziemskiej posiadłości z historią sięgającą XII wieku sprawia, że Manor House SPA jest prawdziwą enklawą spokoju.

Dziś jest to luksusowy hotel tylko dla dorosłych (na co dzień przyjmuje gości powyżej 12 roku życia), przyjazny weganom i alergikom.  Na kompleks hotelowy w Chlewiskach składa się zabytkowy Pałac Odrowążów, klimatyczna Stajnia Platera z restauracją serwującą wykwintne dania polskiej i wegańskiej kuchni oraz Termy Zamkowe z nowoczesnym zapleczem rekreacyjnym. Warto wymienić Łaźnie Rzymskie, gdzie można korzystać z regeneracyjnych seansów w płótnach i ceremonii saunowych, bezchlorowy basen z ożywioną wodą Gradera oraz energetyczne Studio Odnowy z wyjątkowym SPA dla włosów i unikatową Akademią Holistyczną „Alchemia Zdrowia”. Jej innowacyjny program odmładzający bazuje na naturalnych terapiach, które skutecznie oczyszczają i odblokowują przepływ energii w organizmie oraz pobudzają procesy samouzdrawiania na poziomie komórek.

Manor House SPA wyróżniają niecodzienne atrakcje: słowiańskie rytuały zdrowia w Witalnej Wiosce ® Spa, ćwiczenia runiczne, golf wodny, wyciszające koncerty na gongi i misy tybetańskie, przełamujący wewnętrzne słabości rytuał chodzenia po rozżarzonych węglach czy jazdy konne. Powstał tu także prestiżowy Klub Biznesowy. Jest to idealne miejsce na odpoczynek z dala od miasta, na łonie natury, doskonały adres dla wszystkich tych, którzy chcą poczuć piękno arystokratycznych tradycji  połączone z luksusem współczesnego wypoczynku i relaksu.

Przyglądałeś się kiedyś porcelanowej filiżance? Ciekawa myśl: jak ...

Dotknij średniowiecznych rzemiosł Gór Świętokrzyskich. Poczuj magię średniowiecza ...

Pięknie odrestaurowany Pałac w Kielcach wydaje się być ...

Z jednej strony – Łysa Góra, miejsce owiane ...

Zamek w Kurozwękach co roku przyciąga turystów z ...

Holistyczne podejście do człowieka oznacza, że ciało jest ...

atrakcje

http://veturo.pl/article/2634/holistyczne-spa-w-polsce-manor-house-spa/