Hydrapak, amerykański producent systemów nawadniających organizm

Z początkiem czerwca do polskich sklepów outdoorowych zawitał Hydrapak - amerykański potentat w segmencie systemów nawadniających organizm. Swoje produkty kieruje on do osób aktywnych fizycznie, głównie sportowców i podróżników. Jego flagowymi produktami są butelki, bidony i sakwy na wodę o dużym stopniu kompresyjności. Cechuje je niska waga oraz wykonanie z surowców w 100% wolnych od szkodliwych i rakotwórczych związków BPA oraz PCV. Polskim dystrybutorem został krakowski Raven.

Hydrapak, amerykański producent systemów nawadniających organizmHydrapak

fot. mat. prasowe

Brand powstał w 1996 w kalifornijskim Oakland. Jego produkty tworzone są głównie z myślą o profesjonalnych biegaczach i kolarzach oraz fanach trekkingu. Twórcy Hydrapaka duży nacisk kładą na stosowanie innowacji technologicznych oraz bazowaniu na nowoczesnych, elastycznych tworzywach, wolnych od BPA i PCV, takich jak poliuretan termoplastyczny (TPU) o grubości 0,25 mm. Równocześnie dbają o to, aby oferowane produkty były funkcjonalne i proste w użyciu.

W polskich sklepach sportowo - turystycznych dostępnych jest już kilka rodzajów składanych butelek i bidonów, m.in. typu Stash Bottle, Soft Flask, Seeker, Shape Shift czy Elite Reservoir. Ich wspólnym mianownikiem  - oprócz zastosowania bezpiecznego tworzywa i możliwości kompresji - jest dostępność w różnych kształtach, pojemnościach i kolorach. Wyróżnia je duży stopień szczelności, dzięki czemu korzystający nie ryzykuje rozlania napoju w czasie transportu. Zastosowany materiał jest przy niezwykle lekki i wytrzymały, a do tego antybakteryjny i antygrzybiczny. Ciecze przechowywane w butelkach Hydrapaka można zarówno zamrażać, jak i przechowywać w temperaturze do kilkudziesięciu stopni °C. Pojemniki są łatwe w czyszczeniu, a dzięki możliwości kompresji świetnie sprawdzą się w warunkach ograniczonego miejsca w plecaku. Warto podkreślić, iż produkty Hydrapaka posiadają dożywotnią gwarancję na przeciekanie i wady fabryczne niespowodowane mechanicznymi uszkodzeniami.

Na chwilę obecną produkty Hydrapaka można kupić w sklepach takich jak 3210sport.pl, Moko, Pamir czy Skalnik.

Oświetlenie jest obowiązkowym wyposażeniem roweru i spełnia podstawowe ...

Spacery z kijami trekkingowymi zyskały w ostatnich latach ...

Wakacyjne wyjazdy to czas, w którym bardzo chętnie ...

Zbliża się czas urlopów i planujecie długo wyczekiwany ...

Systemy audio-guide pierwotnie były wykorzystywane w turystyce. Służyły ...

Siłą nowej kolekcji Tevy jest jej różnorodność,  będąca ...

http://veturo.pl/article/2873/hydrapak-systemy-nawadniajace-organizm-raven/