Światowe Dni Młodzieży z e-podróżnik.pl

Każdy kto we własnym zakresie będzie chciał dotrzeć do Krakowa, aby wziąć udział we wszystkich wydarzeniach w ramach Światowych Dni Młodzieży lub tylko w spotkaniu z Papieżem Franciszkiem, które odbędzie się 31 lipca w Brzegach, może w łatwy sposób znaleźć dogodne połączenia do tych miejscowości na portalu e-podroznik.pl. Dzięki internetowej wyszukiwarce połączeń autobusowych i kolejowych w jednej chwili wyszukamy najtańsze ceny biletów, dogodne czasy przejazdów i kupimy bilety z oferty wielu przewoźników.

Światowe Dni Młodzieży z e-podróżnik.plŚDM 2016

fot. diecezja.waw.pl

Korzystając z serwisu e-podroznik.pl możemy już teraz w wygodny sposób zaplanować dojazd na ostatni tydzień lipca do Krakowa czy Brzegów. Podróżujący zarówno z większych, jak i mniejszych miejscowości w całej Polsce znajdą dogodne połączenia, także z przesiadkami oraz komunikacją miejską, na stronie  www.e-podroznik.pl. I tak, sprawdzając na stronie e-podróżnika  możliwości dojazdu  do Krakowa  w dniach 30 lub 31 lipca:

Z Północy Polski np. Lidzbarku Warmińskiego – jedno z możliwych połączeń to podróż do Olsztyna z przewoźnikiem PKS Bartoszyce, następnie Przewozy Regionalne do Ostródy, skąd PKS Mława zabierze nas już bezpośrednio do Krakowa.

Z Zachodu Polski np. Leszna – jedno z możliwych połączeń to podróż Przewozami Regionalnymi do Wrocławia, a stamtąd  Polskim Busem do Krakowa.

Podróż ze Wschodu Polski np. Łęcznej – jedno z możliwych połączeń to podróż do Lublina z przewoźnikiem PKS Włodawa, a następnie linią BP Tour bezpośrednio do Krakowa.

Podróż z Południa Polski np. z Cieszyna  –  jedno z możliwych połączeń to bezpośrednia podróż do Krakowa autobusem przewoźnika Lajkonik.

Wyszukiwarka e-podróżnik.pl pozwoli znaleźć nie tylko dogodne połączenia autobusowe i kolejowe, ale także, ułatwi korzystanie z krakowskiej komunikacji miejskiej. Tutaj również możemy znaleźć najtańsze ceny biletów, porównać czas podróży, kompleksowo zaplanować trasę z wieloma przesiadkami i kupić bilet. www.e-podroznik.pl  jest największą wyszukiwarką połączeń w Polsce, a z jej usług korzysta miesięcznie 5 milionów podróżujących.

Szkoła rysunku dla doroslych Artakademia w Krakowie spotkała ...

 Wybierając się w dłuższą wyprawę rowerową sięgamy najczęściej ...

Każdego lata ścieżki rowerowe, parki i lasy zapełniają ...

Coraz więcej osób w wakacyjną podróż chce wyruszyć ...

Oświetlenie o specyficznych funkcjach i parametrach okazuje się ...

 384 133 - tyle samochodów trafiło do Polski ...

http://veturo.pl/article/2882/jak-dojechac-do-krakowa-i-brzegow-na-swiatowe-dni-mlodziezy/