Teva przedstawia jesienną kolekcję - premiera serii Arrowood

Siłą nowej kolekcji Tevy jest jej różnorodność,  będąca odpowiedzią na potrzeby klientów. Modele na bieżący sezon pozwalają na podkreślenie indywidualnego, unikalnego stylu marki i jej użytkowników.

Teva przedstawia jesienną kolekcję - premiera serii Arrowoodseria Arrowood

fot. mat. prasowe

Absolutną nowością w jesiennej ofercie Tevy, nie tylko na polskim rynku, jest seria butów Arrowood. Obejmuje 3 modele - WP, Lux WP, Lux Mid WP, różniące się od siebie głównie wysokością cholewki oraz zastosowanych w niej materiałów. Seria dostępna jest zarówno w wydaniu damskim, jak i męskim, łącznie w kilkunastu wersjach kolorystycznych.

Co stanowi spoiwo łączące całą linię? Arrowood, niezależnie od modelu, nadaje się do użytku w mieście, jak i podczas spacerów w warunkach nierównego, umiarkowanie łatwego terenu. Niezwykle lekki i komfortowy w użyciu, wyróżniający się przy tym trwałością i estetyką wykonania. Zaprojektowany został z myślą o użytkowaniu w czasie cieplejszych miesięcy, ale, dzięki wodoodpornej membranie i wykończeniom ze skóry, sprawdzi się również w czasie łagodnej, miejskiej zimy. Zastosowanie dobrze oddychającej, odparowującej nadmiar wilgoci warstwy wewnętrznej oraz ruchomej wkładki pozwala na łatwe dopasowanie do stopy użytkownika. Stabilizację nogi w bucie zapewnia dobrze amortyzująca śródpodeszwa wykonana z pianki Eva oraz wiązanie za pomocą wytrzymałych sznurowadeł, umocowanych w rzędzie kilku materiałowych szlufek i jednej aluminiowej szlufki na górze. Dobrą przyczepność do podłoża zapewnia kauczukowa podeszwa stworzona na bazie technologii Float - LiteTM.

Co więcej, praktyczne właściwości serii Arrowood idą w parze z atrakcyjnością wizualną, co jest charakterystyczną cechą dla obuwia tworzonego przez Tevę. Każdy ze wspomnianych modeli jest niezwykle starannie wykonany, z ciekawie dobraną paletą kolorystyczną, dekoracyjnymi sznurówkami i starannie wykonaną linią szwu w warstwie skóry.

Za niecały miesiąc Polaków ogarnie szaleństwo zakupowe związane ...

Pogoda jesienią sportowców nie rozpieszcza. Jest kapryśna, szczególnie ...

Oświetlenie jest obowiązkowym wyposażeniem roweru i spełnia podstawowe ...

Spacery z kijami trekkingowymi zyskały w ostatnich latach ...

Wakacyjne wyjazdy to czas, w którym bardzo chętnie ...

Zbliża się czas urlopów i planujecie długo wyczekiwany ...

http://veturo.pl/article/3102/teva-nowa-kolekcja-seria-arrowood/