Zapas energii w Twojej kieszeni – Powermonkey Classic

Bateria jest zmorą każdego turysty. Nowoczesny sprzęt fotograficzny, telefony - wszystko potrzebuje energii do działania. Jak poradzić sobie z wyczerpaną baterią w podrózy? Proste - trzeba ją naładować. Najlepiej mobilnym urządzeniem.

Zapas energii w Twojej kieszeni – Powermonkey Classic PowerMonkey Classic

Powertraveller, mat. promocyjne

Wyobraź sobie, że jesteś w ważnej podróży służbowej i zostawiłeś ładowarkę do telefonu komórkowego w domu. Albo właśnie wędrujesz z plecakiem przez Tajlandię, widzisz niepowtarzalny kadr, jednak bateria w twoim aparacie właśnie padła... Dzięki zapasowi energii z urządzenia Powermonkey Classic możesz uniknąć wszystkich tych koszmarnych scenariuszy!

Niewielka, poręczna i niezwykle wydajna – rewolucyjna ładowarka Powermonkey Classic może zawsze czekać w twoim plecaku, samochodzie czy na biurku na moment, kiedy dodatkowa energia elektryczna będzie potrzebna. Wystarczy od czasu do czasu doładować Powermonkey Classic za pomocą wtyczki do gniazdka elektrycznego i dzięki temu uzyskać gwarancję zapasu energii zawsze i wdzędzie.

Zapasowa dawka energii elektrycznej w kieszeni

Ładowarka jest kompatybilna z większością standardowych telefonów komórkowych,a podłączenie USB może zasilać iPody i ich akcesoria, odtwarzacze MP3, palmtopy, smartphone'y, aparaty cyfrowe, zestawy słuchawkowe Bluetooth i wiele innych urządzeń elektrycznych.

Powermonkey Classic to gratka dla wszystkich tych, którym trudno jest się rozstać z energią elektryczną. Ładowarka jest niewielka i lekka, dzięki czemu możesz nosić ją nawet w kieszeni. Nie wymaga ona żadnych zewnętrznych baterii, a ponadto przechowuję energię aż do jednego roku, co sprawia, że jest dziesięć razy bardziej wydajna od konwencjonalnej baterii.

Z Powermonkey Classic dostęp do energii elektrycznej będziesz miał nawet na pustyni!

 

Oświetlenie jest obowiązkowym wyposażeniem roweru i spełnia podstawowe ...

Spacery z kijami trekkingowymi zyskały w ostatnich latach ...

Wakacyjne wyjazdy to czas, w którym bardzo chętnie ...

Zbliża się czas urlopów i planujecie długo wyczekiwany ...

Systemy audio-guide pierwotnie były wykorzystywane w turystyce. Służyły ...

Siłą nowej kolekcji Tevy jest jej różnorodność,  będąca ...

http://veturo.pl/article/32/Powermonkey_Classic/