1500 biletów za złotówkę na 15-lecie Przewozów Regionalnych!

Świętujące 15-lecie swojej działalności, Przewozy Regionalne przygotowały kolejną promocję. Na pasażerów czeka pula 1500 biletów za złotówkę, które można kupić za pośrednictwem internetowych kanałów sprzedaży. Specjalna oferta obejmuje wszystkie przejazdy pociągami REGIO oferowane przez Przewozy Regionalne i będzie dostępna w każdy wtorek od 18 października do 6 grudnia 2016 r.  

1500 biletów za złotówkę na 15-lecie Przewozów Regionalnych!1500 biletów za złotówkę na 15-lecie Przewozów Regionalnych

fot. mat. prasowe

Przewozy Regionalne są największym przewoźnikiem pasażerskim w Polsce i każdego dnia przewożą średnio 220 tysięcy osób. Tej jesieni spółka obchodzi 15-lecie swojego funkcjonowania, a z tej okazji na podróżnych czekają atrakcyjne promocje.

Najnowsza oferta specjalna „1500 biletów na 15-lecie” to pula biletów za 1 zł, które można kupić online. Bilety za złotówkę są dostępne na wszystkie krajowe połączenia REGIO. Promocyjne bilety będą pojawiały się w internetowych kanałach sprzedaży w każdy wtorek od 18 października do 6 grudnia 2016 r. W tych dniach w specjalnej cenie będzie można kupić bilety w jedną stronę na dowolnie wybrany termin. Bilety w promocyjnej cenie dostępne są w systemach sprzedaży internetowej – na portalach www.biletyregionalne.pl i www.koleo.pl oraz poprzez aplikację mobilną SkyCash.

– Swoje 15-lecie chcemy świętować przede wszystkich z pasażerami, bo to dla nich każdego dnia budujemy nowoczesną i przyjazną ofertę Przewozów Regionalnych. Dokładamy wszelkich starań, by do naszej stałej grupy klientów dołączało jeszcze więcej osób i działania te przynoszą zauważalne rezultaty. Promocja w kanałach internetowych to jedna ze specjalnych ofert na 15. urodziny spółki, a dla podróżujących szykujemy kolejne atrakcje – mówi Mikołaj Turowski, rzecznik prasowy Przewozów Regionalnych.

Szczegółowe warunki oferty „1500 biletów na 15-lecie” dostępne są na stronie internetowej PR: https://www.przewozyregionalne.pl/sites/default/files/pliki/19441/warunki-taryfowe-oferty-1500-biletow-na-15-lecie.pdf

Połączenia REGIO stanowią podstawę oferty Przewozów Regionalnych. Każdego dnia na trasy w całej Polsce wyjeżdża około 1600 pociągów regionalnych i aglomeracyjnych. Z REGIO chętnie korzystają uczniowie, studenci, osoby podróżujące do pracy oraz turyści. Część pociągów łączy sąsiadujące ze sobą regiony.

Malta odmraża gospodarkę. Otwierane są punkty usługowe, restauracje, ...

W czasie epidemii Hoper, oferujący przejazdy adres-adres po ...

Po trzymiesięcznej przerwie, w najbliższą środę – 17 ...

Zagadnienie ruchu bezwizowego do USA było przedmiotem wielu ...

Jakie oświetlenie wybierają siły specjalne? Do czego wojsko ...

 Zima w tym roku nie jest najzimniejsza, ale ...

http://veturo.pl/article/3217/przewozy-regionalne-bilety-za-zlotowke/