Karty kredytowe tylko dla zamożnych?

Jeszcze kilkanaście lat temu karty kredytowe znajdowały się wyłącznie w portfelach klientów zamożnych. Dziś o taką kartę mogą starać się również klienci z niewielkimi dochodami, ale prestiżowe karty kredytowe wciąż są zarezerwowane dla bogatych.

Karty kredytowe tylko dla zamożnych?Karta kredytowa

fot. mat. prasowe

Dla kogo bankowość prywatna?

Jeżeli pracujesz, to z pewnością korzystasz z oferty banków. Być może poza rachunkiem oszczędnościowo- rozliczeniowym, zdecydowałeś się również na kartę kredytową. Czy wiesz jednak, że jako klient zamożny, możesz otrzymać luksusową kartę kredytową, która podkreśli twój status społeczny? Wystarczy tylko, że skorzystasz z bankowości prywatnej.

Bankowość prywatna, czyli private banking, jest oferowana wyłącznie bogatym klientom. W polskim warunkach z podwyższonej jakości obsługi mogą skorzystać klienci, których dochody są wyższe niż średnia krajowa.

Gdzie szukać kart kredytowych dla zamożnych?

Jeżeli posiadasz spory majątek, to z powodzeniem możesz skorzystać z tego faktu i wystąpić o przyznanie prestiżowej karty kredytowej. Z posiadaniem takiej wiąże się wiele korzyści – możesz np. liczyć, że otrzymasz wsparcie specjalisty – doradcy finansowego, który pomoże ci przygotować kompleksowy i długoterminowy plan zarządzania majątkiem.

Karty kredytowe dla osób zamożnych są dostępne w ofertach banków proponujących bankowość prywatną. Jednym z takich banków jest Lion’s Bank. Listę aktualnie oferowanych kart (nie tylko kredytowych) znajdziesz pod adresem: https://www.lionsbank.pl/karty.

Czym różnią się karty kredytowe dla zamożnych od pozostałych?

Klienci zamożni mogą liczyć na lepszą ofertę, gdy mowa o produktach bankowych, w tym również kartach kredytowych. Przede wszystkim mają oni lepszą – niż pozostali klienci – zdolność kredytową. To przekłada się na fakt, że mogą liczyć na wysoki limit kredytowy.

Załóżmy, że zdecydujesz się na kartę Credit MasterCard World (https://www.lionsbank.pl/karta-credit). Składając wniosek, będziesz mógł zawnioskować o przyznanie limitu kredytowego w zakresie od 10 000 do 200 000 zł.

Nowoczesny i unikalny design

Wysokość limitu kredytowego to nie wszystko, o czym muszą pamiętać osoby zainteresowany korzystaniem z kart kredytowych – istotne jest też wykonanie kart. Luksusowe karty są projektowane zgodnie z zasadami minimalizmu, wyróżniają się nowoczesnym designem. Co więcej, ich produkcja jest limitowana. W efekcie klienci zamożni mogą posiadać w portfelu taką kartę, której nie ma nikt inny.

Świetnym przykładem nowoczesnej karty kredytowej jest karta Maserati World Elite MasterCard (https://www.lionsbank.pl/karta-maserati). Została ona zaprojektowana na 100-lecie marki Maserati. Tę kartę kredytową w swoim portfelu mogą mieć wyłącznie osoby, które posiadają samochód właśnie tej marki. W efekcie jej posiadaczami zostają tylko właściciele luksusowych aut.

Luksus zarezerwowany dla nielicznych

Mimo że o kartę kredytową może dziś starać się każda osoba posiadająca stały dochód, to jednak prestiżowe karty kredytowe są zarezerwowane wyłącznie dla klientów zamożnych, czyli tych, którzy korzystają z bankowości prywatnej. Jeżeli twoje dochody są wysokie, to może warto je podkreślić, sięgają właśnie po luksusową i wyjątkową kartę kredytową? Z taką w ręku poczujesz się po prostu pewnie i wyjątkowo.

Kawa to napój numer jeden dla większości dorosłych. ...

Hiszpania jest jednym z członków Unii Europejskiej i ...

Przed nami wakacje. Właściwie to przed naszymi dziećmi, ...

Jak przygotować się do wyprawy, by przebiegła komfortowo ...

Wynajem autokaru lub vana to doskonały sposób na ...

Linie lotnicze Air France zachęcają podróżnych do niekonwencjonalnej ...

http://veturo.pl/article/3486/karty-kredytowe-na-wakacje/