Połączenia autobusowe na Ukrainę, Białoruś i do krajów bałtyckich!

Tysiące międzynarodowych połączeń autobusowych pomiędzy Polską, Ukrainą, Białorusią oraz krajami bałtyckimi mogą wyszukać użytkownicy portalu e-podróżnik.pl Pasażerowie nie tylko zaplanują dzięki stronie swoją podróż do Lwowa, Kijowa, Wilna, Rygi, Mińska oraz innych większych i mniejszych miejscowości, ale także szybko i wygodnie kupią bilety. Tak bogata oferta międzynarodowych przejazdów to efekt współpracy e-podróżnik.pl z ponad 100 przewoźnikami ze wschodniego regionu Europy.   

 

Połączenia autobusowe na Ukrainę, Białoruś i do krajów bałtyckich!Połączenia autobusowe na Ukrainę, Białoruś i do krajów bałtyckich!

fot. mat. prasowe

Największą popularnością w ostatnim czasie cieszy się z pewnością kierunek Ukraina-Polska. Na tej trasie podróżują nie tylko sąsiedzi zza wschodniej granicy, którzy zdecydowali się na pracę lub naukę w naszym kraju. Rośnie także zainteresowanie polskich turystów Ukrainą – krajem na każdą kieszeń, z bogatą historią i ciekawymi zabytkami. 

Od teraz zarówno amatorzy większych miast, którzy lubią podziwiać perły architektury takie jak: cerkwie czy sobory oraz turyści bardziej ceniący sobie aktywny wypoczynek mogą bez problemu wyszukać na e-podróżnik.pl dogodne połączenia autobusowe, zarówno do Lwowa, Kijowa czy Odessy. Pasażerowie mają do dyspozycji na jednym portalu bogatą ofertę, składającą się z 215 miast w Polsce i na Ukrainie, w ramach ponad 185 linii.

Przewoźnicy, oferujący przejazdy na portalu e-podróżnik.pl, kursują z większości miast wojewódzkich w Polsce. Warszawa, to miasto, z którego oczywiście można wyszukać najwięcej międzynarodowych połączeń i kupić na nie bilety. Bez problemu znajdziemy także wiele tras łączących ukraińskie miasta z Rzeszowem, Wrocławiem, Poznaniem czy Katowicami. Mieszkańcy Warszawy mogą także skorzystać z wielu połączeń na Białoruś. W sezonie letnim przewoźnicy oferują połączenia do krajów bałkańskich, na Węgry czy do Bułgarii. Dużym ułatwieniem dla użytkowników portalu zza wschodniej granicy będzie z pewnością możliwości korzystania ze strony w wersji rosyjskiej lub ukraińskiej.

Przykładowe połączenia, na które można kupić bilety w e-podróznik.pl:

UKRAINA

Warszawa – Lwów - od 50 zł

Lublin – Łuck - od 40 zł

Kraków - Tarnopol - od 75 zł

Opole – Kijów od 111 zł

Poznań – Lwów  od 135 zł

Rzeszów – Lwów od 40 zł

Katowice - Kijów od 95 zł

BIAŁORUŚ, LITWA, ŁOTWA, ESTONIA

Warszawa-Mińsk od 120 zł

Warszawa-Ryga od 136 zł

Warszawa-Wilno od 75 z

Do końca sierpnia podróżujący na Ukrainę lub z Ukrainy do Polski mogą skorzystać ze specjalnej promocji. Kupując na e-podróżnik.pl bilet wystarczy użyć kodu promocyjnego BON15, a zapłacimy  15 zł mniej!

 

 

Szczegóły promocji na www.e-podróżnik.pl

Koronawirus uderzył w branżę turystyczną, w tym w ...

Portal rezerwacyjny Travelist.pl rusza z obsługą bonów turystycznych. ...

Nie wszyscy Polacy wybierający się na zagraniczne wakacje ...

Pływanie kajakiem to nie lada frajda, która jednak ...

Malta odmraża gospodarkę. Otwierane są punkty usługowe, restauracje, ...

W czasie epidemii Hoper, oferujący przejazdy adres-adres po ...

http://veturo.pl/article/3551/polaczenia-autobusowe-polska-ukraina-bialorus-litwa-lotwa/