Zapraszamy do Poznania na GETAWAY!

Jeżeli kochasz przygody, jeżeli twoim sposobem na życie są podróże, jeżeli chcesz spotkać bratnie dusze to musisz przyjechać na GETAWAY FESTIVAL.

Zapraszamy do Poznania na GETAWAY!Getaway Festival 2019

fot.mat.prasowe

Najbliższy weekend w maju od 17 do 19. Trzy dni pełne prelekcji niesamowitych gości, pokazów nagradzanych filmów outdoorowych, warsztatów tematycznych i licznych aktywności. To spotkanie ludzi, dla których życie jest przygodą. Wydarzenie dla miłośników weekendowych wypadów za miasto, podróżników, amatorów sportów ekstremalnych, a przede wszystkim dla tych, którzy kochają życie. Dla tych, którzy czują, że w biurach i mieszkaniach zaczyna im być za ciasno.
Na festiwalowej scenie wystąpią, m.in: Martyna Wojciechowska, Mateusz Waligóra, Piotr Hercog, Beata Choma czy Kamila Kielar. Czekają na Was także pokazy zagranicznych i polskich outdoorowych produkcji. Poza tym warsztaty, praktyczne oraz teoretyczne, z fotografii, medycyny, wspinaczki, taternictwa jaskiniowego czy spadochroniarstwa. Niezapomniane chwile będziecie mogli przeżyć biorąc udział w spływie kajakowym albo spędzając noc na WartaCamp – wyjątkowym polu namiotowym w sercu miasta. Festiwal to idealny czas i miejsce na spróbowanie czegoś, na co do tej pory nie mieliście odwagi lub z czym się po prostu nie spotkaliście.
GETAWAY Festival ma być impulsem, który popchnie Was w góry, do lasu, nad rzekę.
Ma być początkiem Waszej podróży!
Wszystkie wiadomości na:
https://getawayfestival.pl/
www.facebook.com/getawayfestival/
www.instagram.com/getaway_festival/

 Trudno o kogoś, kto jeszcze nie słyszał o ...

Od sezonu Lato 2020  linie lotnicze AIR FRANCE ...

Jak wynika z danych AirHelp, firmy zajmującej się ...

 Brazylia to jedno z najbardziej kolorowych i różnorodnych ...

 Coraz więcej osób wyjeżdża za granicę za chlebem ...

Wydarzenia turystyczne

nocleg

gastronomia

rozrywka

sport

atrakcje

http://veturo.pl/article/3727/getaway-festival-poznan-17-19-maja-2019/