Travelerka wyrusza na wyprawę

W listopadzie autorka bloga podróżniczego, Edyta Siedlecki, czyli Travelerka, wyrusza na swoją kolejną wyprawę. Tym razem celem jest Chile i samotny trawers rowerowy Patagonii. Śledź z nami kolejne etapy podróży i dowiedz się, co tym razem zobaczy i odkryje Edyta.

Travelerka wyrusza na wyprawę

Mat. prasowe

Inspiracją dla początkujących podróżników lub tych, którzy jeszcze boją się zrealizować swoje marzenia o samotnej wyprawie, mogą być przygoty, tych, których doświadczenie nauczyło już wiele. Taka jest Edyta Siedlecki, czyli Travelerka, autorka bloga podróżniczego pełnego  cennych rad i przemyśleń. 23 listopada 2014 roku ponownie wyrusza w dorogę, by przywieźć kolejne opisy niesamowitych przeżyć. Spełni swoje marzenie o wyjeździe do Chile. Samotnie pokona tam około 2000 kilometrów, podczas rowerowego trawersu Patagonii. Przemierzy trasę rozciągającą się między Puerto Montt i argentyńskim Ushuaia. O nowym wyzwaniu opowiada w wywiadzie dla naszego portalu, na którym będzie można niebawem śledzić kolejne etapy jej wyjazdu.

Edyta Siedlecki, czyli Travelerka, na co dzień pracuje jako menager w firmie elektronicznej. Jest absolwentką chemii i kilku innych kierunków. Od zawsze jej marzeniem było jednak zwiedzanie świata i poznawanie innych kultur. Już w dzieciństwie, każdy przemierzany kilometr, rodził w niej chęć poznania tego, co jeszcze nieodkryte. Teraz spełnia swoje dziecięce marzenia. Zwiedziła już prawie 40 krajow na 6 kontynentach. Teraz czas na kolejny...

 

 

 

Koronawirus uderzył w branżę turystyczną, w tym w ...

Portal rezerwacyjny Travelist.pl rusza z obsługą bonów turystycznych. ...

Nie wszyscy Polacy wybierający się na zagraniczne wakacje ...

Pływanie kajakiem to nie lada frajda, która jednak ...

Malta odmraża gospodarkę. Otwierane są punkty usługowe, restauracje, ...

W czasie epidemii Hoper, oferujący przejazdy adres-adres po ...

http://veturo.pl/article/619/Travelerka_wyprawa_do_Chile/