google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

CAXMAFE - atrakcje Lublina i okolic - Veturo.pl

CAXMAFE


CAXMAFE
Adres: Staszica 1
20-087
Lublin
Telefon: 696 020 853
Email: kontakt@caxmafe.pl
Strona www: www.caxmafe.pl

Opis

Cax Mafe od początku swojego istnienia jest miejscem innym niż wszystkie.To miejsce o charakterze artystycznym dla ludzi, którzy nie są zainteresowani spędzaniem czasu w tłumie nastolatków w komercyjnych lokalach.
Cax Mafe to miejsce, gdzie na co dzień można się zrelaksować przy muzyce bałkańskiej, brazylijskiej, afrykańskiej, jazzowej, soulowej, a czasem przy dobrym reggae lub przy wesołych rytmach kubańskich. Często w weekendy odbywają się imprezy o różnym charakterze. Czasami prowadzą je znani DJ , czasami zespoły grające na żywo, a innym razem gospodarzami wieczoru są specjalistki od klimatu i tańca hinduskiego. To miejsce otwarte na każdą formę działań artystycznych, dlatego wkrótce będzie można uczestniczyć w ciekawych i zabawnych spektaklach teatru improwizowanego.
Charakterystyczny klimat Cax Mafe to także zasługa znanego, lubelskiego artysty Jarosława Koziary, dzięki któremu obszerne, zabytkowe piwnice stały się wielkim dziełem sztuki!
Ciekawe wydarzenia, dobra muzyka oraz duży wybór drinków i różnych alkoholi w konkurencyjnych cenach sprawiają że Cax Mafe jest miejscem gdzie można zarówno odpocząć jak i dobrze się pobawić.

Nocleg - okolice CAXMAFE

Rozrywka - okolice CAXMAFE

Sport - okolice CAXMAFE

Atrakcje - okolice CAXMAFE

https://veturo.pl/118/oferta-caxmafe/