google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Nocne kluby w Warszawie - Platinium Club & Restaurant - Veturo.pl

Platinium Club & Restaurant


Adres: Fredry 6
00-097
Warszawa
Telefon: +22 596 46 66
Email: platinium@platiniumclub.pl
Strona www: www.platiniumclub.pl

Opis

PLATINIUM CLUB & RESTAURANT to wyjątkowe miejsce na mapie warszawskich klubów... wysokie przestronne wnętrza, oryginalne rozwiązania architektoniczne w połączeniu z nowoczesną i odważną aranżacją przestrzeni.
PLATINIUM CLUB & RESTAURANT jest niewątpliwie jednym z najbardziej ekskluzywnych klubów w Warszawie.
Klub to blisko 1000m2 powierzchni, podzielonej na niezależnie funkcjonujące części. Układ sal, ich wystrój oraz rozkład tworzą interesujący klimat dając możliwość wielu ciekawych aranżacji.

PLATINIUM CLUB & RESTAURANT to najlepsze miejsce na kulinarną ucztę. Nie tylko ze względu na wnętrza, ale przede wszystkim ze względu na dania, które znajdziecie w menu. Nasza oferta powoduje, iż w PLATINIUM odbędziecie wyjątkową podróż po najlepszych kuchniach Europy.
Kolacja w PLATINIUM to uczta zmysłów przygotowana przez jednego z najlepszych polskich mistrzów kulinarnych. Świeże sałaty, soczyste mięsa i wykwintne przystawki… aromatyczne i nowatorskie receptury – nasza kuchnia stanie się Twoja ulubioną!!

Niepowtarzalny klimat naszej Restauracji sprzyja oficjalnym przyjęciom pełnym splendoru jak i nieformalnym, spotkaniom w gronie przyjaciół.

Nocleg - okolice Platinium Club & Restaurant

Gastronomia - okolice Platinium Club & Restaurant

Zdrowie I Uroda - okolice Platinium Club & Restaurant

Sport - okolice Platinium Club & Restaurant

Atrakcje - okolice Platinium Club & Restaurant

https://veturo.pl/134/oferta-platinium-club-restaurant/