google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Klub Jeździecki Huzar

Klub Jeździecki Huzar


Adres: Józefów 11
96-315
wiskitki
Telefon: (46) 831 83 93
Email: biuro@kjhuzar.pl
Strona www: www.kjhuzar.pl

Opis

Klub Jeździecki Huzar to miejsce, w którym miłość do koni, sportowa rywalizacja, wrażliwość na piękno natury i zamiłowanie do sztuki wzajemnie się przenikają. Ośrodek położony jest w odległości 50 km od Warszawy. Z jednej strony ośrodka są rozległe łąki, na których świerszcze dają prawdziwy koncert. Konie ganiają się, co wygląda jak zabawa w berka. Z drugiej zaś strony wchodzimy do Bolimowskiego Parku Narodowego. Dookoła pachnie lasem, ziołami i świeżo skoszoną trawą. Powietrze jest niezwykle czyste, a spokój i cisza umożliwiają odprężenie i wypoczynek.

KJ Huzar to wymarzone miejsce dla dzieciaków do tego, aby zakochać się w koniach i rozpocząć przygodę z jeździectwem. Organizowane przez nas obozy dla dzieci i młodzieży, są zarówno w formie typowo rekreacyjnej jak i zgrupowań sportowych.

Lekcje jazdy konnej odbywają się na różnych poziomach zaawansowania: od jazdy na lonży do startu w zawodach. Nasze konie są spokojne i znakomicie ujeżdżone. Przygotowujemy do egzaminów na odznaki PZJ oraz organizujemy takie egzaminy. Jesteśmy certyfikowanym ośrodkiem Polskiego Związku Jeździeckiego II kategorii.

Gastronomia - okolice Klub Jeździecki Huzar

Atrakcje - okolice Klub Jeździecki Huzar

https://veturo.pl/147/oferta-klub-jezdziecki-huzar/