google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Hotel Czarny Groń - Rzyki

Czarny Groń


Adres: Osiedle Praciak 91
34-125
Sułkowice
Telefon: +48 33 5065100
Email: recepcja@czarnygron.pl
Strona www: www.czarnygron.pl
ZAREZERWUJ

Opis

Kompleks hotelowo-turystyczny CZARNY GROŃ to nowoczesne, wyjątkowe miejsce nie tylko dla rekreacji i wypoczynku, ale również doskonała baza dla spotkań biznesowych, sympozjów, konferencji. Usytuowanie u podnóża jednego ze szczytów Beskidu Małego - Czarnego Gronia (793 m n.p.m.), w malowniczej dolinie, pozwala na aktywny sposób spędzania czasu zarówno zimą, jak i latem. Z uwagi na wyjątkowy mikroklimat oraz wspaniałe walory przyrodnicze, okolica ta od dawna ceniona jest przez turystów.

Na ofertę kompleksu składa się baza noclegowa obejmująca zróżnicowany standard, od nowoczesnego luksusowego Hotelu & SPA z bogatym zapleczem rekreacyjno-sportowym, przez komfortowe pokoje w części OBERŻY, po pensjonaty i domki drewniane 6-cio osobowe, a wszystko wzbogacone doskonałą polską kuchnią w restauracji „Oberża” i "Czarny Groń".

Czarny Groń to wymarzone miejsce na rodzinne wakacje. Znajdziecie tu mnóstwo atrakcji dla turystów w każdym wieku: park linowy, kort tenisowy, outdoor fitness, symulator narciarski, sztuczny stok, ścianki wspinaczkowe, czy wypożyczalnię rowerów. Zimą zapraszamy do korzystania z nowoczesnego SKI Centrum z oświetlonym stokiem narciarskim.

Gastronomia - okolice Czarny Groń

Rozrywka - okolice Czarny Groń

Atrakcje - okolice Czarny Groń

Zakupy - okolice Czarny Groń

https://veturo.pl/197/oferta-czarny-gron/