google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

ORW Bystre - Bieszczady atrakcje Bieszczad - Veturo.pl

ORW Bystre


ORW Bystre
Adres: Bystre k. Baligrodu
38-606
Baligród
Telefon: 13 468 40 33
Email: orwbystre@orwbystre.com
Strona www: www.orwbystre.com

Opis

Kompleks wypoczynkowy zajmuje 16 ha, składa się z 3 budynków i dysponuje 160 miejscami noclegowymi. Dla gości dostępna jest restauracja, dzięki temu każdy sam może wybrać godziny posiłków oraz dowolnie komponować menu.
Na terenie ośrodka, w odległości 200m. od budynku głównego na północnej stronie stoku Dzidowa (713m n.p.m.) znajduje się orczykowy wyciąg narciarski. Łączna długość zjazdu wynosi 920m.
Do dyspozycji dwie trasy zjazdowe o zróżnicowanym poziomie trudności. Jedna wyczynowa, która jako jedyna w Bieszczadach posiada homologację FIS. Odbywają się na niej zawody narciarskie (np. Puchar Polski w narciarstwie alpejskim). Świetnie też czują się tu doświadczeni narciarze i snowboardziści. Równolegle poprowadzona jest druga trasa zjazdowa dla początkujących o długości 420 m.
Aby zapewnić dobre warunki przez cały sezon, stok jest oświetlony sztucznie nasnieżony i ratrakowany. Przy wyciągu znajduje się wypożyczalnia sprzętu narciarskiego oraz snowboardowego wraz serwisem i szkółką narciarską. Istnieje możliwość skorzystania z usług instruktorów narciarstwa i snowboardingu.

Przy stoku znajduje się Bar-Kawiarnia, gdzie można odpocząć i napić się np. grzanego wina.

Nocleg - okolice ORW Bystre

Atrakcje - okolice ORW Bystre

https://veturo.pl/199/oferta-orw-bystre/