google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Gdzie zjeść we Wrocławiu - Restauracja Melancholia

Restauracja Melancholia


restauracja
Adres: Hubska 54
50-502
Wrocław
Telefon: 71 715 91 30
Email: restauracja@hotel-invite.pl
Strona www: www.hotel-invite.pl

Opis

Restauracja Melancholia to, zlokalizowana na wrocławskich Hubach, nastrojowa przestrzeń, łącząca nowoczesną architekturę z aktualnymi trendami sztuki kulinarnej. Atrakcyjna lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta, elegancki wystrój, komfortowe wyposażenie, parking dla gości, a przede wszystkim propozycje zawarte w menu – tworzą znakomitą alternatywę dla lokali skoncentrowanych wokół Rynku.

Oferta kulinarna Melancholii stawia na kuchnię nowoczesną, która jednak czerpie możliwie dużo ze sprawdzonych tradycji gotowania. Przejawem takiego podejścia jest wykorzystanie naturalnych składników pochodzących z ekologicznych upraw regionalnych dostawców.

Lokalizacja w pobliżu dworców - kolejowego i autobusowego, usytuowanie w hotelowym wnętrzu oraz specyfika pozycji zawartych w menu, sprzyjają spotkaniom biznesowym. Jednocześnie, nastrojowy wystrój w połączeniu z szerokim wyborem koktajli przy barze oraz, odbywającymi się na miejscu, tematycznymi imprezami, sprawiają, że lokal ukierunkowany jest również na gości poszukujących strefy do spędzenia przyjemnego wieczoru.

Nocleg - okolice Restauracja Melancholia

Rozrywka - okolice Restauracja Melancholia

Sport - okolice Restauracja Melancholia

Atrakcje - okolice Restauracja Melancholia

Zakupy - okolice Restauracja Melancholia

https://veturo.pl/273/oferta-restauracja-melancholia/