google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Hotel Olimp - hotele w Prudniku - Veturo.pl

Hotel Olimp


Hotel Olimp
Adres: ul. Łucznicza 1
48-200
Prudnik
Telefon: 77 436 28 39
Email: olimpbiuro@op.pl
Strona www: http://www.hotel-olimp.pl/
ZAREZERWUJ

Opis

OLIMP znajduje się w południowej części województwa opolskiego w miejscowości Prudnik. Jest to miejscowość z dużą ilośią zabytków, ścieżkami rowerowymi oraz pieszymi. Prudnik położony jest na terenie przygranicznym w sąsiedztwie Republiki Czeskiej, którą otaczają przepiękne Góry Opawskie.
OLIMP czynny jest przez cały rok 24h na dobę. Posiadamy 24 pokoje 2 i 3 osobowe. Na dzień dzisiejszy do Państwa dyspozycji oddanych jest 14 pokoi dla dwóch osób 1 pokój jednoosobowy oraz 1 apartament. Wszystkie pokoje utrzymane są w nowoczesnej stylistyce. Dysponujemy restauracją na 100 osób w której serwujemy wyjątkowe potrawy o subtelnym smaku i aromacie oraz napoje chłodzące. Restauracja czynna jest codziennie. Posiadamy również Pub z historią sportową w tle, idealny na pełne kibicowanie przy transmisjach sportowych na żywo.
Jesteśmy otwarci i przygotowani na obozy sportowe. Hotel połączony jest z halą sportową OSiR Prudnik oraz kortami łuczniczymi.
Ponadto organizujemy przyjęcia okolicznościowe, szkolenia, konferencje oraz imprezy plenerowe. Przy obiekcie znajduje się bezpłatny parking zamykany na noc.

Atrakcje - okolice Hotel Olimp

https://veturo.pl/308/oferta-hotel-olimp/