google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Loopy's World - atrakcje Wrocławia - veturo.pl

Loopy's World


Loopy's World
Adres: ul. Czekoladowa 20
55-040
Kobierzyce
Telefon: 699 960 362
Email: wroclaw@loopys.pl
Strona www: http://loopysworld.pl/

Opis

Loopy’s World to firma, która narodziła się w Szwecji. Mamy wieloletnie doświadczenie w budowaniu przyjaznych centrów rodzinnej rozrywki, które chcemy wykorzystać dziś w Polsce. Właściciele Loopy’s World wierzą, że dzieci są naszym największym dobrem i mają nadzieję, że to właśnie w Loopy’s znajdą cudowną zabawę i piękne wspomnienia.

Naszym głównym celem jest zapewnienie całym rodzinom doskonałej i bezpiecznej zabawy. Nasze obiekty są nowoczesne i zaprojektowane zgodnie z najlepszymi światowymi standardami. Dzięki temu, gdy przekraczasz próg Loopy’s World możesz oderwać się od zmartwień i zrelaksować się wspólnie ze swoim dzieckiem.

Dokładamy wszelkich starań, by Wasze dziecko było uśmiechnięte, radosne i szczęśliwe. Ten cel pragniemy osiągnąć nie tylko dzięki zabawie, ale również współpracując z szeregiem organizacji, zajmujących się prawami dzieci i działającymi na ich rzecz.

Naturalnie, nie zapominamy także o Was, kochani rodzice! Dorośli też znajdą u nas mnóstwo atrakcji – możecie odprężyć się przy aromatycznej kawie, popracować przy laptopie, korzystając z bezpłatnego dostępu do internetu (Wi-Fi), albo dołączyć do maluchów i ... pobawić się jak dzieci!

Nocleg - okolice Loopy's World

Gastronomia - okolice Loopy's World

Sport - okolice Loopy's World

Atrakcje - okolice Loopy's World

Zakupy - okolice Loopy's World

https://veturo.pl/316/oferta-loopys-world/