google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Olimpijski Club

Olimpijski Club


Adres: ul. Paderewskiego 35
51-612
Wrocław
Telefon: 600 289 910
Email: biuro@olimpijskiclub.pl
Strona www: http://www.olimpijskiclub.pl/

Opis

Olimpijski Club Tennis&Sports to zdecydowanie jeden z najpiękniejszych ośrodków tenisowych w Polsce. Usytuowany jest na terenie Stadionu Olimpijskiego, w bliskim sąsiedztwie Centrum Wrocławia, w malowniczym otoczeniu zieleni.

Olimpijski Club to doskonałe miejsce do rozwijania tenisowej pasji oraz kultywowania zdrowego trybu życia przez całe rodziny.

Dysponujemy 14-toma kortami, w tym trzema na całorocznej hali tenisowej oraz trzema z trybunami, co czyni nas największym ośrodkiem tenisowym we Wrocławiu. Na terenie obiektu znajduje się restauracja Sofa Lounge & Restaurant z przestronnym tarasem, ogródek, plac zabaw dla dzieci oraz Tennis Shop.

Na naszym obiekcie odbywają się liczne imprezy krajowe i międzynarodowe. Byliśmy gospodarzem Narodowych Mistrzostw Polski Kobiet i Mężczyzn w 2013 roku.

Olimpijski Club może pochwalić się prężnie działającą ligą tenisową oraz organizację turniejów dla amatorów, sponsorowanych przez firmę Wilson z pokaźną pula nagród.

Pod skrzydłami Olimpijski Club działa KTA – Klub tenisowych Asów, będący potęgą na Dolnym Śląsku w zakresie szkolenia tenisowego dzieci i młodzieży. Klub KTA, wg klasyfikacji klubów Polskiego Związku Tenisowego w 2011 roku został uznany najlepszym klubem na Dolnym Śląsku. W skali krajowej zajmuje obecnie 12 pozycję na 92 kluby zrzeszone w Polskim Związku Tenisowym. Od 2008 roku klub KTA Wrocław dominuje na Dolnym Śląsku w kategorii Krasnali, Skrzatów i Młodzików. Profesjonalne treningi i stosowanie najnowocześniejszych metod dydaktycznych owocuje zdobywaniem medali Mistrzostw Polski i wysokich pozycji w turniejach na arenie światowej.

Przedsięwzięcie „Olimpijski Club” tworzone jest przez zespół ludzi wywodzących się ze środowiska sportowego, dzięki czemu wszyscy wykonują swoja pracę z zaangażowaniem i radością. W skład zespołu wchodzą doświadczeni trenerzy oraz sympatyczne obsługa obiektu. Tworzymy energetyczną grupę z ogromną motywacją, co gwarantuje Państwu najwyższą jakość usług w każdym zakresie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich pasjonatów tenisa do miłego spędzenia czasu w zaciszu kortów Olimpijski Club.

Nocleg - okolice Olimpijski Club

Gastronomia - okolice Olimpijski Club

Rozrywka - okolice Olimpijski Club

Atrakcje - okolice Olimpijski Club

Zakupy - okolice Olimpijski Club

https://veturo.pl/318/oferta-olimpijski-club/