google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Gdzie zjesć w Krakowie - Oberża Sąsiadów - Małopolska

Oberża Sąsiadów


Oberża Sąsiadów
Adres: ul. Kordiana 19
30-653
Kraków
Telefon: (012) 654-52-94
Email: restauracja@oberza.pl
Strona www: http://www.restauracja.oberza.pl/

Opis

Oberża Sąsiadów to firma rodzinna prowadzona przez państwa Ledwosów i ich dwóch synów - Mieszka i Przemka. Położony z dala od ulicznego zgiełku, otoczony pięknym ogrodem dawny dom mieszkalny przebudowano w 2001 roku na pełną ciepła i uroku restaurację. Od tego momentu nasz dom stał się ‘domem otwartym’.

Naszą dumą jest tonący w kwiatach ogród. Panujący tu spokój udziela się odwiedzającym. Bywa, że ciszę mąci jedynie szum wiatru wśród drzew, lub plusk wody w stawie. To miejsce przenosi nas w świat natury, tak bliski naszym wewnętrznym pragnieniom. Drzewa i krzewy skrywają altany oplecione pnączem winorośli. Ponadto są tu stoliki zupełnie odosobnione, w których najskrytsze wyznania pozostają na zawsze w sferze intymności.

Nie zapomnieliśmy także o najmłodszych. Dla nich w części ogrodu zaprojektowano i zbudowano plac zabaw gdzie mogą dać upust swojej młodzieńczej energii.

Przede wszystkim jest to jednak restauracja.

Wnętrze Oberży zaaranżowano tak, aby goście czuli się w nim komfortowo. Ciepła kolorystyka, mnóstwo dodatków oraz dyskretna, profesjonalna i miła obsługa podkreślają znamienitość tego miejsca. W harmonii z doskonałą kuchnią tworzy się niepowtarzalny klimat, dzięki któremu goście czują się u nas jak w domu.

Ponadto - ta wszechobecna perfekcja i dbałość o detale. Każdy element i miejsce w którym się znajduje, jest przemyślane. Całość jest jak obraz namalowany ręką mistrza. To robi wrażenie. Każdy kto nas odwiedził choć raz, wrócił tu ponownie.

Oberża nigdy nie jest taka sama. Wystrój się zmienia wraz ze zmianą pór roku oraz w zależności od okoliczności.

Nocleg - okolice Oberża Sąsiadów

Rozrywka - okolice Oberża Sąsiadów

Sport - okolice Oberża Sąsiadów

Atrakcje - okolice Oberża Sąsiadów

Zakupy - okolice Oberża Sąsiadów

https://veturo.pl/328/oferta-oberza-sasiadow/