google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Pizzeria BOOM Oryginal - polecane miejsce w Krakowie - Veturo.pl

Pizzeria BOOM Oryginal


Pizzeria BOOM Oryginal
Adres: Rynek Dębicki
30-305
Kraków
Telefon: 12 641 66 84
Email: brak@brak.pl
Strona www: http://www.boompizza.pl/

Opis

Jesteśmy najstarszą i najpopularniejszą pizzerią w tej części Krakowa.Z dumą możemy przyznać, że udało nam się zdobyć zaufanie sporej grupy naszych stałych Klientów, za co jesteśmy im ogromnie wdzięczni. Zaufanie jednak zobowiązuje, dlatego też nieustannie staramy się podnosić poziom naszych usług i ich jakość.
Przykładamy ogromną wagę do stosowanych produktów i dodatków aby były one najwyższej jakości oraz idealnie trafiały w gusta i smak naszych klientów. Dlatego jesteśmy zawsze otwarci na konstruktywne uwagi.
To, co nas wyróżnia spośród innych pizzerii to przede wszystkim znakomite, powstałe na bazie unikalnego przepisu ciasto, które wyrabiamy ręcznie każdego dnia, świeże dodatki i niezwykle aromatyczne przyprawy.
Miła i fachowa obsługa, niezapomniane wrażenia smakowe i przystępna cena, to tylko niektóre z naszych atutów. Na pierwszym miejscu zawsze stawialiśmy i będziemy stawiać zadowolenie naszych klientów, z którymi pragniemy podzielić się tym, co wchodzi nam najlepiej- naszą pizzą.

Nocleg - okolice Pizzeria BOOM Oryginal

Rozrywka - okolice Pizzeria BOOM Oryginal

Sport - okolice Pizzeria BOOM Oryginal

Atrakcje - okolice Pizzeria BOOM Oryginal

Zakupy - okolice Pizzeria BOOM Oryginal

https://veturo.pl/329/oferta-pizzeria-boom-oryginal/