google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Sromowce Niżne - Hotel Nad Przełomem

Hotel Nad Przełomem


Adres: Trzech Koron 34
34-443
Sromowce Niżne
Telefon: +48 530825923
Email: biuro@nadprzelomem.pl
Strona www: www.nadprzelomem.pl
ZAREZERWUJ

Opis

Niewątpliwymi walorami położenia hotelu w otulinie Pienińskiego Parku Narodowego są cisza i spokój umożliwiające prawdziwy wypoczynek.
W hotelu znajdują się 63 pokoje, restauracja, kawiarnia, sala taneczna i dwie sale konferencyjne, basen, sauna i łaźnia fińska, grota solna, niewielka siłownia, a także pomieszczenie na sprzęt sportowy. W nowo powstałym SPA oferujemy różnorodne zabiegi pielęgnacyjne na twarz i na ciało oraz masaże. Goście mogą również korzystać z ogrodu położonego od strony Dunajca, w którym znajduje się altana z miejscem na grilla i ognisko oraz plac zabaw dla dzieci. Latem, najmłodsi mogą korzystać z ogrodowego basenu i brodzika.
Hotel posiada monitorowany parking.

Pieniny są wyjątkowo uroczym miejscem, gdzie można spędzić niezapomniane chwile rozkoszując się pięknem otaczającej przyrody. Jedyne w swoim rodzaju stworzone przez naturę niezwykłe miejsca – Przełom Dunajca, szlaki górskie, wąwozy, czy najogólniej urok Pienińskiego Parku Narodowego, pozwolą wybrać różnorodne formy wypoczynku, a atrakcje oferowane przez region zadowolą gusta wszystkich Gości.

Sport - okolice Hotel Nad Przełomem

Atrakcje - okolice Hotel Nad Przełomem

https://veturo.pl/33/oferta-hotel-nad-przeomem/