google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Tenismax Korty Tenisowe - Kraków atrakcje Krakowa - Veturo.pl

Tenismax Korty Tenisowe


Adres: ul.Chałupnika 16
31-464
Kraków
Telefon: 12- 413 84 66
Email: tenismax@konto.pl
Strona www: http://www.tenismax.krakow.pl/

Opis

Korty zlokalizowane są w centrum Krakowa, gdzie oferujemy usługi dla Państwa przez okrągły rok.
W sezonie letnim do Państwa dyspozycji oddajemy 7 kortów tenisowych o nawierzchni naturalnej (mączka ceglana) oraz 2 ściany treningowe. Korty nasze charakteryzują się najwyższą jakością, gdyż przed każdym sezonem letnim przechodzą generalny remont, na który składa się m.in. całkowita wymiana nawierzchni.
W sezonie zimowym oferujemy Państwu 4 korty ziemne w ogrzewanym balonie najnowszej generacji (hala pneumatyczna) połączonym tunelem z szatnią.
Dla zapewnienia Państwu bezpieczeństwa i wygody, oddajemy do dyspozycji 2 szatnie (damska i męska) z zamykanymi szafeczkami, natryskami oraz toaletami. Bezpośrednio przy kortach znajduje się bezpłatny parking. Na naszym obiekcie prowadzony jest sklepik ze sprzętem tenisowym, gdzie nasi pracownicy chętnie doradzą przy doborze odpowiedniego dla Państwa obuwia oraz rakiet tenisowych. Prowadzimy również serwis sprzętu tenisowego (drobne naprawy sprzętu, wymiana naciągu w rakiecie itp.). Mamy też coś dla spragnionych i zmęczonych grą oraz osób oczekujących oferując bogaty asortyment napojów zimnych i ciepłych serwowanych w bufecie, gdzie można też zjeść coś słodkiego. Oferujemy lekcje nauki i doskonalenia gry w tenisa dla dzieci a także dorosłych, indywidualnie oraz w grupach. Zajęcia prowadzi wykwalifikowana kadra trenerska PZT i instruktorska z uprawnieniami AWF i MEN. Lekcje nauki oraz doskonalenia gry w tenisa prowadzimy również w językach obcych: angielski, niemiecki.
Organizujemy również na naszym obiekcie turnieje, imprezy integracyjne dla firm i osób prywatnych.
W swojej ofercie mamy również świadczenie usług w zakresie budowy od podstaw kortów tenisowych.

Nocleg - okolice Tenismax Korty Tenisowe

Gastronomia - okolice Tenismax Korty Tenisowe

Rozrywka - okolice Tenismax Korty Tenisowe

Atrakcje - okolice Tenismax Korty Tenisowe

Zakupy - okolice Tenismax Korty Tenisowe

https://veturo.pl/335/oferta-tenismax-korty-tenisowe/