google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Hostel COCO

Hostel COCO


Adres: Al. Jerozolimskie 107
02-011
Warszawa
Telefon: 0048 531 771 171
Email: rezerwacje@hostelcoco.pl
Strona www: http://www.hostelcoco.pl/

Opis

Witamy w HOSTELU COCO

Hostel COCO w Warszawie oferuje gościom komfortowe warunki do wypoczynku, zwiedzania i pracy w samym sercu stolicy (600 metrów od Dworca Centralnego).

Dogodna lokalizacja naszego obiektu zapewnia wspaniałe połączenia komunikacyjne: przystanki SKM, tramwajowe, autobusowe - w tym linia 175 spod hostelu bezpośrednio na lotnisko Chopina oraz metro. W pobliżu Hostelu znajduje się wiele sklepów, butików i restauracji.
Obsługa Hostelowa

Naszym celem jest zawsze pomagać i przewidywać Państwa pytania oraz szukać najbardziej optymalnych rozwiązań. Zaspokojenie potrzeb gości jest naszym priorytetem.

Nasza miła obsługa recepcji wezwie taksówkę, zawsze pomoże Państwu w zorganizowaniu trasy wycieczki, udostępniając mapy Warszawy i dając potrzebne wskazówki dojazdu. Personel podpowie gdzie zjeść dobre domowe posiłki za niewielkie pieniądze i spędzić miło wieczór.

Dołożyliśmy wszelkich starań aby nasi goście mogli się relaksować, pracować czy łączyć z bliskimi. Oferując w hotelu bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu (WIFI) w części wspólnej oraz we wszystkich pokojach.

Zapewniamy też stanowisko z ogólnodostępnym komputerem i możliwością skorzystania z Internetu oraz przechowalnie bagażu, a wszystko to jest w cenie noclegu.

Jeśli nasi goście zdecydują się przyjechać własnym transportem (z wyjątkiem autokaru) proponujemy skorzystanie z parkingu na terenie hotelu (odpłatnie).

W trosce o bezpieczeństwo i komfort naszych gości recepcja i ochrona działa 24 godz. na dobę.

Gastronomia - okolice Hostel COCO

Zdrowie I Uroda - okolice Hostel COCO

Rozrywka - okolice Hostel COCO

Sport - okolice Hostel COCO

Atrakcje - okolice Hostel COCO

https://veturo.pl/343/oferta-hostel-coco/