google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Hotele w centrum Warszawy - Hotel Rialto

Hotel Rialto


Adres: ul. Wilcza 73
00-670
Warszawa
Telefon: +48 22 58 48 700
Email: info@rialto.pl
Strona www: http://www.rialto.pl/

Opis

Hotel Rialto powstał w 2003 roku jako pierwszy w Warszawie hotel typu boutique. Rialto nawiązuje swoim stylem do najlepszych architektonicznych tradycji wnętrzarskich i artystycznych dawnej Warszawy. Mieści się w gruntownie odrestaurowanej kamienicy z początku XX wieku, na rogu ulicy Wilczej i Emilii Plater. Inspiracją wyposażenia wnętrz hotelu jest epoka Art Deco, konsekwentnie zaznaczona we wszystkich zakątkach hotelu.

Do Państwa dyspozycji pozostawiamy 44 pokoje i apartamenty. Pomieszczenia wyposażone są w oryginalne, unikatowe meble z lat dwudziestych, wyszukiwane na aukcjach w całej Europie. Klimat tego miejsca podkreślają barwne witraże, stylizowane na epokę wyłączniki światła wykonane z bakelitu oraz winda wzorowana na tej z legendarnego wycieczkowca Stefana Batorego. Wszystkie te elementy tworzą wspaniałą atmosferę lat dwudziestych. Znakiem rozpoznawczym hotelu Rialto jest spójność stylistyczna, której owocem jest jedyne takie miejsce w Warszawie.

Hotel posiada odpowiednio wyposażone pomieszczenia aromaterapeutyczne oraz fitness i saunę, które przywrócą gościom siły witalne.
Unikalny i elegancki, pięciogwiazdkowy Hotel Rialto dyskretnie usytuowany w centrum miasta, umożliwia swobodny dostęp do kluczowych punktów Warszawy, zabytków kultury, centrów biznesowych i rozrywkowych oraz atrakcji turystycznych.

Gastronomia - okolice Hotel Rialto

Zdrowie I Uroda - okolice Hotel Rialto

Rozrywka - okolice Hotel Rialto

Sport - okolice Hotel Rialto

Atrakcje - okolice Hotel Rialto

https://veturo.pl/344/oferta-hotel-rialto/