google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

AMBASADA URODY DAY SPA - salony SPA w Warszawie

AMBASADA URODY DAY SPA


AMBASADA URODY DAY SPA
Adres: ul. Wilcza 9a
00-538
Warszawa
Telefon: 606 90 90 09
Email: wilcza@ambasadaurody.pl
Strona www: http://www.ambasadaurody.pl/

Opis

Ambasada Urody powstała z myślą o osobach, które nie zapominają o tym, jak ważna jest równowaga pomiędzy dbaniem o urodę i rozwojem wewnętrznego piękna oraz siły, sukcesem i dobrym samopoczuciem.
Zespół najwyższej klasy specjalistów zadba o to by mogli Państwo nie tylko zachować młody wygląd oraz zgrabną sylwetkę, ale również zregenerować siły, zrelaksować ciało i umysł. W tym celu oddajemy do Państwa dyspozycji wnętrza o unikalnym charakterze, w których wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie pomoże dobrać indywidualny program pielęgnacji. Wszystkie zabiegi wykonujemy wyłącznie przy użyciu najwyższej jakości produktów kosmetycznych.
Współpracujemy z renomowanymi firmami kosmetycznymi – naszymi partnerami są Biologique Recherche, Environ, Dermalogica, Mediderma. Jesteśmy obecni na międzynarodowych targach kosmetycznych w Paryżu i Londynie, by stale wzbogacać naszą wiedzę o najnowszych odkryciach i technologiach w dziedzinie kosmetyki, kosmetologii, fizjoterapii oraz medycyny estetycznej.
Ambasada Urody to miejsce, w którym osoby zainteresowane swoim pięknem i dobrym samopoczuciem, znajdą wiedzę, wsparcie i najlepsze towarzystwo.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu.

Nocleg - okolice AMBASADA URODY DAY SPA

Gastronomia - okolice AMBASADA URODY DAY SPA

Rozrywka - okolice AMBASADA URODY DAY SPA

Sport - okolice AMBASADA URODY DAY SPA

Atrakcje - okolice AMBASADA URODY DAY SPA

https://veturo.pl/353/oferta-ambasada-urody-day-spa/