google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Hotel Brovaria - Veturo.pl

Hotel Brovaria


Hotel Brovaria
Adres: Stary Rynek 73
61-772
Poznań
Telefon: 61 858 68 68
Email: recepcja@brovaria.pl
Strona www: http://www.brovaria.pl/
ZAREZERWUJ

Opis

Hotel Brovaria to wytworne, a zarazem przytulne, inspirowane stylem początku XX w. wnętrza. Kameralny, z doskonałą lokalizacją na Rynku Starego Miasta Poznania, czaruje klimatem i zapewnia idealne warunki zarówno do intensywnej pracy, jak i efektywnego wypoczynku.

Zapraszamy Państwa do 21 pokoi, zajmujących trzy piętra dwóch kamienic w sercu Starego Rynku w Poznaniu. Jego historyczne wnętrza mieszczą 3 pokoje jednoosobowe, 15 dwuosobowych, 2 pokoje dwuosobowe o podwyższonym standardzie oraz 1 apartament. Część z nich posiada atrakcyjny widok na Rynek Starego Miasta. Wszystkie pokoje wyposażone są we wszelkie udogodnienia będące wymogiem naszych czasów: telewizję satelitarną, telefon, dostęp do Internetu, nowoczesną łazienkę, klimatyzację oraz sejf.

Hotel Brovaria ze względu na unikalny, historyczny charakter nie posiada windy. Wyjątkowa lokalizacja na urokliwym Rynku Starego Miasta nie pozwala nam, ze względów architektonicznych, zaproponować Państwu własnego parkingu, lecz nasza recepcja oferuje pomoc w znalezieniu bezpiecznego miejsca parkingowego w najbliższej okolicy.

Gastronomia - okolice Hotel Brovaria

Rozrywka - okolice Hotel Brovaria

Sport - okolice Hotel Brovaria

Atrakcje - okolice Hotel Brovaria

https://veturo.pl/361/oferta-hotel-brovaria/