google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Hostel Poco Loco - Veturo.pl

Hostel Poco Loco


Hostel Poco Loco
Adres: ul.Taczaka 23
61-689
Poznań
Telefon: 61 88 33 470
Email: hostel@poco-loco.pl
Strona www: http://hostel.poco-loco.pl/
ZAREZERWUJ

Opis

Firma Poco Loco zrodziła się z pasji. Pasji do zwiedzania świata, odkrywania unikalnych miejsc, próbowania egzotycznych potraw, przemieszczania się wysoko w górę i głęboko w dół. Pasji do poznawania ludzi, eksploracji dzikich obszarów i wnikania w inne kultury. Pasji do podróżowania.

Tylko pasja nie wystarczy, żeby robić coś profesjonalnie. Do tego trzeba dołożyć pięć lat „Turystyki i Rekreacji” na Uniwersytecie, wieloletnie doświadczenia pilota wycieczek, miesiące na praktykach i pracy w biurach podróży, hotelach i hostelach w kilku krajach. No i oczywiście podróż dookoła świata. Wtedy można myśleć o organizowaniu podróży i pobytu innym.
Tak właśnie powstało Poco Loco. Nie jesteśmy po prostu kolejną firmą turystyczną. Jesteśmy nową, unikalną marką, którą tworzy zespół młodych ludzi, którzy pasję, edukację i doświadczenie zamieniają w pracę. Wierzymy, że życie polega na spełnianiu marzeń. Swoich i cudzych.
Zapraszamy zatem do naszego hostelu lub razem z nami na wyjazd w dowolne miejsce w Polsce i na świecie. Przygotuj się tylko, że jesteśmy „un poco loco”, szaleni, ale tylko trochę.

Gastronomia - okolice Hostel Poco Loco

Rozrywka - okolice Hostel Poco Loco

Sport - okolice Hostel Poco Loco

Atrakcje - okolice Hostel Poco Loco

https://veturo.pl/362/oferta-hostel-poco-loco/