google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Apartamenty Pomarańczarnia - Veturo.pl

Apartamenty Pomarańczarnia


Apartamenty Pomarańczarnia
Adres: ul. Rybaki 12
61-883
Poznań
Telefon: +48 515 377 320
Email: apartamenty@pomaranczarnia.pl
Strona www: http://www.apartamenty-pomaranczarnia.pl/
ZAREZERWUJ

Opis

Położone w historycznej części miasta, niedaleko płyty Starego Rynku, w pobliżu Centrum Biznesu i Sztuki Stary Browar, Apartamenty Pomarańczarnia zapraszają do przeżycia niezapomnianych chwil w niezwykle pięknym mieście, jakim z pewnością jest Poznań.

W wyjątkowych przestrzeniach secesyjnych kamienic, u zbiegu dwóch ulic o historycznych nazwach Rybaki i Kwiatowa, czekają na Naszych Gości pokoje, które odnajdą Państwo na różnych piętrach w trzech sąsiadujących ze sobą kamienicach.

Różnią się one wystrojem i wielkością, a swym wyposażeniem odpowiadają standardom hoteli trzygwiazdkowych. Nasze apartamenty i pokoje w Poznaniu posiadają strefę wypoczynkową, luksusową łazienkę oraz miejsce do pracy z dostępem do Wi-Fi. Ponadto każdy apartament ma w pełni wyposażoną, nowoczesną kuchnię, zapraszającą tym samym do doświadczeń kulinarnych opartych na wspaniałych produktach, z których słynie Wielkopolska. Blisko Apartamentów Pomarańczarnia znajduje się bowiem Rynek Bernardyński, na którym codziennie, za wyjątkiem niedziel, mogą zaopatrzyć się Państwo w świeże lokalne produkty, czy skorzystać z oferty pobliskich marketów i rodzinnych sklepików. Pozwoli to Państwu z łatwością zaaranżować niekrępujące spotkanie biznesowe, czy stworzyć nastrojową kolację.

Nasz luksusowy hostel zlokalizowany w ścisłym centrum miasta Poznań wita Gości w recepcji czynnej 24h. W tym czasie jesteśmy do Państwa dyspozycji, dokładając wszelkich starań, by zagwarantować Państwu wygodny nocleg i zadowolenie z pobytu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, ofertami specjalnymi, które przygotowaliśmy dla Naszych Gości ze szczególną troskliwością oraz galerią naszych wnętrz, które stworzyliśmy, aby odnaleźli tu Państwo komfortowe noclegi oraz miejsce do wypoczynku jak i do pracy.

Będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa w tym pięknym mieście, gdyż Pensjonat Pomarańczarnia to smak wart Poznania cząstka po cząstce.

Serdecznie Zapraszamy!

Gastronomia - okolice Apartamenty Pomarańczarnia

Rozrywka - okolice Apartamenty Pomarańczarnia

Sport - okolice Apartamenty Pomarańczarnia

Atrakcje - okolice Apartamenty Pomarańczarnia

https://veturo.pl/363/oferta-apartamenty-pomaranczarnia/