google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Monidło - Veturo.pl

Monidło


Monidło
Adres: ul. Jana Matejki 68
60-772
Poznań
Telefon: (61) 866 81 82
Email: biuro@monidlo.com.pl
Strona www: http://www.monidlo.com.pl/

Opis

Wszystkie nasze potrawy przygotowywane są na bieżąco, dopiero po przyjęciu od Państwa zamówienia. Prosimy zatem o cierpliwość i wyrozumiałość. Uczynimy wszystko, by czas oczekiwania nie przekroczył 20, najwyżej 30 minut, gdyż często potrawa wymaga wielu zabiegów, by nasz kuchmistrz mógł zaprezentować Państwu swój kunszt.

…zanim z kuchni nie przyniosą zamówionych dań podamy chleb ze smalcem i twarożek. A komu za mało będzie, niech zaostrzy sobie apetyt jedną z wielu wybornych przystawek. Może zainteresuje Państwa nasza specjalność pasztet z marynowanymi śliwkami. Do naszych renomowanych dań należą: polędwiczki wieprzowe z kurkami w śmietanie, łosoś na liściach szpinaku i pierogi domowe przez nas robione...


Jesteśmy jeszcze Państwu winni wyjaśnienie, skąd wzięła się nazwa naszej restauracji. Monidło to podkolorowane djęcie ślubne, historią sięgające czasów, w których było jedynym portretem jaki ludzie posiadali. Wisiało ono w wielu domach, gdzie ceniono tradycję i ciepło domowego ogniska. Pragniemy stworzyć atmosferę miejsca gdzie chce się wracać, gdzie podaje się dobrą kuchnię polską, ale i tę zasłyszaną od wielu ludzi, którzy nasz dom odwiedzają.

Zapraszamy pary obchodzące rocznicę ślubu do zorganizowania spotkania z okazji Jubileuszu.... Tyle lat ile razem spędziliście, tyle procent zniżki otrzymacie Państwo od restauracji Monidło. Do tego monidło gratis. Szczegółów udzieli obsługa lokalu.

Nocleg - okolice Monidło

Rozrywka - okolice Monidło

Sport - okolice Monidło

Atrakcje - okolice Monidło

https://veturo.pl/364/oferta-monido/