google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Restauracja Na Skrajnej- gdzie zjeść w Ząbkach

Restauracja Na Skrajnej


Restauracja Na Skrajnej
Adres: ul. Skrajna 1A
05-091
Ząbki
Telefon: (22) 78 17 029
Email: restauracja@naskrajnej.pl
Strona www: http://naskrajnej.pl/

Opis

Stary włościański dom, bogato zdobiony podlaskimi ornamentami pośrodku zielonego boru... W tle szumiące sosnowe drzewa w duecie z radosnymi dźwiękami dobiegającymi z ptasiej woliery zachęcają do chwili zadumy, oddechu i wyciszenia.

Przejdź się po ścieżkach leśnego ogrodu. Zapukaj do drewnianego zaścianka z ceglanym rusztem. Odwiedź dumnie przechadzającego się po swych włościach pawia i zatop wzrok w tęczy kolorów jego bajkowych piór.

Zapach dojrzałego, sosnowego lasu przełamie niemalże drażniący kubki smakowe dym wydobywający się z przyskrajeńskiej wędzarni gdzie rodzą się staropolskie wędliny i mięsiwa.

Zachęcony doznaniami zapragniesz wejść do środka aby oddać się rozkoszom podniebienia... Zadziwi Cię przytulność, a zarazem elegancja wykrzesana z wnętrz, a to za sprawą dbałości o najmniejsze szczegóły, które tworzą niepowtarzalny klimat restauracji "Na Skrajnej".

Już w progu powita Cię uśmiechnięty - zdawać by się mogło - mieszkaniec tego domu, który zaopiekuje się Tobą i służyć Ci będzie pomocą i dobrą radą (bo bogactwo oferty przerasta oczekiwania niejednego smakosza). Zaprowadzi Cię do przystrojonego polnym kwieciem stołu gdzie odbędziesz swoją kulinarną przygodę - powrót do czasów, kiedy smak celebrowano i ceniono każdy spożywany kęs.

Swoisty mariaż stylów: włościańskiego i szlacheckiego zaprawiony nutką dobrego gustu i smaku naszego skrajeńskiego kuchmistrza zadowoli najbardziej wymagające podniebienia. Rozkochają Cię w sobie: deska wędzonek i kiełbas ze skrajeńskiej wędzarni z piklami, Kaczka pieczona w stylu polskim podawana z sosem żurawinowo-wiśniowym i jabłkiem, Golonka pieczona podawana na kapuście zasmażanej z ziemniakami z patelni, musztardą i chrzanem, Sum duszony w śmietanie z marynowanym pieprzem i cebulą podawany na szpinaku z ziemniakami z wody. Podniebienie na deser ukołysze cudowna szarlotka domowa na ciepło z lodami waniliowymi i bitą śmietaną lub przepyszna tarta gruszkowo-migdałowa.

A to tylko garść zachwycających smaków z naszej skrajeńskiej kucharskiej księgi...

Gościu, zatrzymaj się, a odpocznij sobie...

Nocleg - okolice Restauracja Na Skrajnej

Zdrowie I Uroda - okolice Restauracja Na Skrajnej

Rozrywka - okolice Restauracja Na Skrajnej

Sport - okolice Restauracja Na Skrajnej

Atrakcje - okolice Restauracja Na Skrajnej

https://veturo.pl/383/oferta-restauracja-na-skrajnej/