google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Babooshka - gdzie zjeść w Warszawie

Babooshka


Babooshka
Adres: ul. Grójecka 18/20
02-301
Warszawa
Telefon: 22 659 70 17
Email: babooshka@babooshka.pl
Strona www: http://babooshka.pl/

Opis

Zapraszamy do Babooshki, gdzie spróbujecie Państwo prawdziwie rosyjskiej kuchni, którą stworzyliśmy z tęsknoty kulinarnej za daniami z naszych rodzinnych domów. Większość naszych pracowników i wszyscy kucharze pochodzą ze Wschodu, są to Rosjanie lub Ukraińcy, którzy proponują naszym gościom swoje smaki z dzieciństwa: pielmieni, bliny, soliankę.

Istotą kuchni rosyjskiej są proste zupy, dania mączne, mięsne, kaszе, różnorodne wypieki… I taki jest nasz kulinarny kierunek – bezpretensjonalnie, klasycznie, pożywnie, smacznie i niedrogie.

W naszych restauracjach proponujemy tradycyjne rosyjskie dania: pielmieni nadziewane wołowiną, baraniną i wieprzowiną oraz bliny przekładane masłem, które podajemy na gorąco, ze śmietaną, łososiem lub kawiorem, ale także z konfiturami i miodem. Warto wspomnieć też o zupie soliance i przepysznej potrawie o nazwie Chinaki czyli baraninie duszonej z warzywami i czosnkiem, z której jesteśmy dumni.
Naszymi działaniami staramy się przybliżyć nie tylko wschodnią kuchnię, ale również kulturę. Wspieramy koncerty rosyjskich wykonawców, których koncerty współorganizujemy.

Babooshka w obydwu restauracjach opowiada gościom swoją historię, ale przede wszystkim zaraża miłością do kuchni, tradycji i kultury rosyjskiej.

Zapraszamy.

Nocleg - okolice Babooshka

Zdrowie I Uroda - okolice Babooshka

Rozrywka - okolice Babooshka

Sport - okolice Babooshka

Atrakcje - okolice Babooshka

https://veturo.pl/388/oferta-babooshka/