google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Chilli BISTRO by Sodexo - gdzie zjeść w Warszawie,

Chilli BISTRO by Sodexo


CHILLI Bistro Sodexo
Adres: ul. Jutrzenki 137
02-231
Warszawa
Telefon: 00 000 00 00
Email: brak@brak.pl
Strona www: http://pl.sodexo.com/

Opis

CHILLI Bistro działa w ramach jednego z konceptów oferowanych przez Sodexo. Restauracje funkcjonujące w tym modelu są projektowane z uwzględnieniem preferencji i oczekiwań klientów, które przed uruchomieniem placówek są oceniane przez Sodexo w autorskim badaniu PersonixTM. W oparciu o jego wyniki z uwzględnieniem specyfiki działalności właścicieli lub zarządców obiektów, w których są zlokalizowane restauracje, powstaje miejsce o nowoczesnym wystroju i zindywidualizowanej organizacji. Badanie PersonixTM pozwala również na tworzenie i stałe rozwijanie menu restauracji, także nagrodzonego CHILLI Bistro by Sodexo, w którym można znaleźć dania rybne i mięsne oraz dania wegetariańskie. Wśród propozycji dostępne są potrawy przygotowane bez dodatku tłuszczu, mąki, panierki, zasmażki czy pozbawione glutenu. W karcie nie brakuje także tradycyjnych polskich potraw i klasycznych dań kuchni międzynarodowej. Zaproponowane menu uwzględnia sezonową dostępność poszczególnych produktów oraz jest dostosowane do kalendarza obchodzonych świąt. W CHILLI Bistro by Sodexo, tak jak we wszystkich restauracjach Sodexo w Polsce, potrawy są przyrządzane codziennie, na miejscu, na bazie świeżych składników, pochodzących od sprawdzonych dostawców. Co należy podkreślić, kucharze zamiast gotowych mieszanek marynat i dodatków, wykorzystują wyłącznie składniki i przyprawy bez zawartości glutaminianu sodu, czyli chemicznego wzmacniacza smaku i zapachu.

W CHILLI Bistro serwis kelnerski w tradycyjnym ujęciu zastąpiony został wydawaniem posiłków wprost z linii wydawczej (za pomocą tzw. systemu pagerów), które gwarantują sprawną obsługę. Dodatkowe linie wydawcze służą do serwowania zup oraz ekspozycji produktów Simply to Go, kanapek, owoców, deserów i napojów. Takie funkcjonalne rozwiązania gwarantują nie tylko ładny wygląd i świeżość posiłków, ale także najwyższą staranność wykonania. Ciekawą formułą podawania potraw jest wprowadzony w restauracji CHILLI Bistro by Sodexo „show cooking”, czyli gotowanie na żywo. Formuła ta jest nie tylko bardzo atrakcyjna, ale pozwala również na wydawanie świeżych dań zgodnie z oczekiwaniami klientów.

Współczesne restauracje pracownicze nie wpisują już się w stare schematy stołówek pracowniczych. Tu decyduje przede wszystkim klient, który oczekuje nie tylko ciekawego wystroju i nowoczesnej organizacji, ale przede wszystkim oferty dostosowanej do jego szczególnych oczekiwań. To właśnie dzięki ofercie uwzględniającej preferencje klientów restauracja CHILLI Bistro by Sodexo, znajdująca się w warszawskim biurowcu Oxygen, została uznana za najlepszy przykład restauracji pracowniczej.

Nocleg - okolice Chilli BISTRO by Sodexo

Zdrowie I Uroda - okolice Chilli BISTRO by Sodexo

Rozrywka - okolice Chilli BISTRO by Sodexo

Sport - okolice Chilli BISTRO by Sodexo

Atrakcje - okolice Chilli BISTRO by Sodexo

https://veturo.pl/392/oferta-chilli-bistro-by-sodexo/