google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Pizzeria - Trattoria Presto - gdzie zjeść w łodzi, gdzie dobrze zjeść w łodzi

Pizzeria - Trattoria Presto


Presto Pizzeria-Trattoria
Adres: ul. Sierakowskiego 88
91-347
Łódź
Telefon: 42 30 77 037, 739 077 037
Email: sierakowskiego@pizzeriapresto.pl
Strona www: http://pizzeriapresto.pl/lodz-sierakowskiego-88

Opis

O NAS
Presto to sieć restauracji łączących w sobie elementy pizzerii i włoskiej trattorii. Wyróżnia nas doskonały smak potraw, niepowtarzalny wystrój lokali i oryginalne, opalane drewnem piece do pizzy.

Pierwsza restauracja Presto powstała w 1998 roku. Była jednym z pierwszych miejsc, gdzie pizza przygotowywana była na oczach gości i dojrzewała w żarze pieca opalanego drewnem. Rosnące grono klientów zachęciło nas do otwarcia kolejnych lokali na reprezentacyjnej ulicy Łodzi – Piotrkowskiej. Obecnie Presto działa w kilku miastach kraju, a co roku powstają kolejne restauracje.

Duże zainteresowanie ze strony osób, które same chciały poprowadzić restaurację Presto, skłoniło nas do stworzenia oferty franczyzowej. Dziś nasi franczyzobiorcy z powodzeniem prowadzą lokale w kilku miastach Polski. Cały czas poszukujemy też kolejnych osób zainteresowanych współpracą z naszą firmą.

Co nas wyróżnia?

Restauracje Presto zarówno w wystroju, jak i technice przygotowania potraw nawiązują do prawdziwie włoskich tradycji. Pizza wypiekana jest tu w oryginalnym, włoskim piecu opalanym drewnem. Jednak Presto to nie tylko pizza, z roku na rok coraz większą popularnością cieszą się oferowane w naszych lokalach tradycyjne dania kuchni włoskiej.

Dbałość o atrakcyjne i oryginalne menu, szczegóły wystroju i profesjonalna obsługa powodują, że w naszych lokalach goście mogą poczuć się jak w prawdziwej włoskiej trattorii. Zachowanie umiarkowanych cen oferowanych produktów powoduje zaś, że oferta Presto dostępna jest dla szerokiego grona konsumentów.

Dzięki niezobowiązującemu klimatowi lokal chętnie odwiedzają zarówno studenci jak i biznesmeni. Dorastali razem z nami, dziś chętnie odwiedzają Presto wraz z pociechami, dla których przygotowaliśmy nie tylko specjalne menu, ale także inne atrakcje i udogodnienia. Każdy lokal wyposażony jest w krzesełka dla dzieci, tablice do malowania i podarunki dla najmłodszych. W pizzeriach położonych na osiedlach mieszkaniowych dodatkową atrakcją są specjalnie przygotowane kąciki z zabawkami.

Sport - okolice Pizzeria - Trattoria Presto

https://veturo.pl/393/oferta-pizzeria-trattoria-presto/