google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Paintball PaintMe

Paintball PaintMe


Adres: ul. Gładkie 11a
34-500
Zakopane
Telefon: 880-750-339
Email: Snowbe@interia.pl
Strona www: http://paintme.pl/

Opis

Coraz więcej osób ceni sobie aktywne spędzanie wolnego czasu. Nierzadko również pracownicze imprezy integracyjne opierają się na sporcie. Firmę PaintMe tworzą pasjonaci aktywnego stylu życia, wielbiciele paintballa i wspinaczki górskiej. Dysponujemy w pełni profesjonalnymi polami do gry w paintball w Zakopanem oraz Bukowinie Tatrzańskiej. Paintball to sport, który uczy zespołowego działania, koncentracji i celności. Gra w paintball to przy tym świetna zabawa, którą z powodzeniem można zastosować w trakcie imprezy integracyjnej. Nasze poligony znajdują się w Zakopanem i w Bukowinie Tatrzańskiej, jednak organizujemy imprezy integracyjne na terenie całego Podhala. Poza polem do paintballa dysponujemy także strzelnicą dla wielbicieli łuków i wiatrówek oraz ścianką wspinaczkową.

Przy okazji pobytu w Zakopanem czy Bukowinie Tatrzańskiej można zakosztować potężnej dawki adrenaliny, jaką niewątpliwie zapewnia paintball, a impreza integracyjna, która będzie obfitowała w mocne wrażenia, z całą pewnością wzmocni zespół pracowników. Jeśli nie próbowali Państwo gry w paintball, zachęcamy do debiutu w tym sporcie. Nasze pola w Bukowinie Tatrzańskiej i w Zakopanem są świetnie przystosowane do paintballa.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty paintballa i imprez integracyjnych w Zakopanem i Bukowinie Tatrzańskiej.

Nocleg - okolice Paintball PaintMe

Gastronomia - okolice Paintball PaintMe

Rozrywka - okolice Paintball PaintMe

Atrakcje - okolice Paintball PaintMe

https://veturo.pl/425/oferta-paintball-paintme/