google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Wadowice - Młyn Jacka Hotel & SPA****

Młyn Jacka Hotel & SPA****


Adres: Jaroszowice 234
34-100
Wadowice
Telefon: + 48 33 873 40 80
Email: recepcja@hotelmj.pl
Strona www: http://www.hotelmj.pl/
ZAREZERWUJ

Opis

Pasjonująca historia obecnego Młyn Jacka Hotel & Spa**** sięga lat 80. XIX wieku, kiedy to niejaki Franciszek Foltyn wygrał w karty… milion cegieł. Długo głowił się, co z nimi zrobić, aż w końcu wybudował fabrykę, która po kolejnych historycznych zawirowaniach została przekształcona w młyn. Dziś cegły Foltyna kryją nowoczesny, luksusowy hotel, w którym tradycja spotyka się z najnowszymi zdobyczami techniki, a postindustrialna konstrukcja z butikowym wystrojem i niebanalnym designem.

Nie lada atrakcją są odrestaurowane zabytkowe maszyny, ciekawie wkomponowane w hotelową przestrzeń, a mało kto przejdzie obojętnie obok imponującego koła młyńskiego zdobiącego budynek od zewnątrz.
Malownicze położenie u stóp gór, z dala od miejskiego zgiełku (a jednocześnie nie więcej niż 3 km od centrum Wadowic) pozwala doskonale wypocząć. Pomogą w tym z pewnością komfortowe, nowocześnie urządzone pokoje. Wszystkie posiadają wygodną łazienkę z suszarką do włosów, indywidualnie sterowaną klimatyzację, telewizor LCD, sejf, minibar, telefon oraz przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Atrakcje - okolice Młyn Jacka Hotel & SPA****

Zakupy - okolice Młyn Jacka Hotel & SPA****

https://veturo.pl/427/oferta-myn-jacka-hotel-spa/