google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Ścianka wspinaczkowa Avana - Veturo.pl

Ścianka wspinaczkowa Avana


Ścianka wspinaczkowa Avana
Adres: B. Krzywoustego 72
61-144
Poznań
Telefon: 782 780 333
Email: info@avana.pl
Strona www: http://scianka.avana.pl

Opis

Przygodę ze wspinaniem na Ścianie Wspinaczkowej Avana może rozpocząć każdy! Jeżeli nie wiecie jak się przygotować, czy wspinanie jest dla Was, poniżej odpowiedzi na kilka nurtujących pytań:

Czym jest Ściana Wspinaczkowa Avana?
Avana to klimatyzowany obiekt, przyjazny dla każdego bez względu na wiek czy sprawność fizyczną. Na obiekcie czeka na Ciebie ok. 1000 m kw powierzchni do wspinania i kilka tysięcy chwytów, 40 stanowisk do asekuracji oraz ponad 100 niezależnych dróg.

Czy jest bezpiecznie?
Avana została zbudowana zgodnie z europejską normą bezpieczeństwa dotyczącą ścian wspinaczkowych PN-EN 12572-1:2009. Sprzęt wspinaczkowy, jakiego używamy (uprzęże, liny, karabinki, przyrządy asekuracyjne) to najwyższej klasy atestowane produkty, spełniające międzynarodowe normy (UIAA International Mountaineering and Climbing Federation). Sprzęt ten wytrzymuje znacznie większe obciążenia niż te, które działają podczas wspinaczki np. karabinek czy lina utrzymają ponad 2 tony !!!

Czy są jakieś ograniczenia wiekowe?
W Avanie nie ma ograniczeń wiekowych! Osoby niepełnoletnie mogą się wspinać za pisemną zgodą rodziców. Jedynym ograniczeniem jest brak możliwości asekurowania przez osoby niepełnoletnie, które nie ukończyły 16 roku życia. W takim przypadku, mogą się wspinać na ściance jedynie przy asekuracji osoby, która zdała egzamin z asekuracji lub z instruktorem.

Nocleg - okolice Ścianka wspinaczkowa Avana

Gastronomia - okolice Ścianka wspinaczkowa Avana

Rozrywka - okolice Ścianka wspinaczkowa Avana

Atrakcje - okolice Ścianka wspinaczkowa Avana

https://veturo.pl/434/oferta-scianka-wspinaczkowa-avana/