google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Ścianka Wspinaczowa Elewator - atrakcja w Gdańsku

Ścianka Wspinaczowa Elewator


Ścianka Wspinaczowa Elewator
Adres: ul. Droszyńskiego 15H
80 - 381
Gdańsk
Telefon: 58 558 14 03
Email: biuro@elewator.com
Strona www: http://www.elewator.com

Opis

Elewator to najwyższa ściana wspinaczkowa w Gdańsku jak i jedna z najwyższych ścian wspinaczkowych w Polsce, można się wspiąć na 19 m! Jesteśmy jedyną ścianą wspinaczkową, która posiada system wspomagający asekurację TopStop. Dzięki temu asekuracja jak i jej nauka jest jeszcze łatwiejsza i bezpieczniejsza niż dotychczas! Osobom wspinającym się pierwszy raz nauka asekuracji zajmuje 15 min! Mamy ok. 320 m2 powierzchni do wspinania gdzie wisi 18 stanowisk linowych do wspinaczki w tym 2 tory które kończą się dzwoneczkami przeznaczone dla najmłodszych wspinaczy oraz stanowisko z wiszącą, 19 m drabiną. Jeżeli chcesz się powspinać bez liny, nisko nad ziemią - mamy długie trawersy i 70 m2 bulderowni z materacami o różnym stopniu przewieszenia ścian.

Na dużej ścianie (max wysokość 19 m) występują partie imitujące skałę, części połogie, przewieszenia, zacięcia, rysy, krawądki, dziurki oraz inne formacje.

Na powierzchni ściany dokręconych jest kilka tysięcy różnorodnych chwytów, oferujące różne stopnie trudności dróg wspinaczkowych – od łatwych dla początkujących wspinaczy po extremalnie trudne. Trasy są oznaczone tasiemkami i są podpisane, znajdują się na również na trawersie i bulderowni. Co 3 tygodnie powstają nowe drogi wspinaczkowe.
Pierwszy taras jest miejscem gdzie można przy stoliku zrobić sobie małą przerwę w czasie wspinu, odpocząć chwilę lub pokibicować wspinającym się (znakomite miejsce do fotografowania), można też tam przebrać się, okazjonalnie służy też jako miejsce gdzie organizujemy przyjęcia okolicznościowe. Na drugim tarasie znajduje się mała siłownia, do dyspozycji są: ławeczka ze sztangami, hantle, wyciąg, brama i kilka innych sprzętów, które urozmaicają/wzbogacają trening. Na trzecim tarasie jest miejsce gdzie można "w spokoju" zrobić sobie rozgrzewkę, rozciągnąć się.

Do dyspozycji są szatnie, łazienki z natryskami oraz mini barek.

Nocleg - okolice Ścianka Wspinaczowa Elewator

Gastronomia - okolice Ścianka Wspinaczowa Elewator

Atrakcje - okolice Ścianka Wspinaczowa Elewator

https://veturo.pl/454/oferta-scianka-wspinaczowa-elewator/