google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Pod Berdem - polecane miejsce na Podkarpaciu, gdzie spać na Podkarpaciu, veturo.pl

Pod Berdem


Pod Bardem
Adres: Wetlina 70
38-608
Wetlina
Telefon: +48 662 439 814
Email: podberdem@gmail.com
Strona www: http://www.podberdem.pl
ZAREZERWUJ

Opis

Pensjonat „Pod Berdem” położony jest w Wetlinie, na tak zwanym Manhattanie, praktycznie na granicy Bieszczadzkiego Parku Narodowego. Zaraz koło naszego domu przechodzi żółty szlak prowadzący do połonin Smerek i Wetlińskiej oraz Hnatowego Berda Wetlina to zdecydowanie najlepsze miejsce wypadowe do organizowania wędrówek po największej atrakcji Bieszczadów czyli połoninach.
Z Wetliny również wychodzi zielony szlak na Wielką i Małą Rawkę oraz kolejny żółty szlak prowadzący na Rabią Skałę i wiele innych szczytów.

Zapraszamy nie tylko pasjonatów pieszych wycieczek. Jak w domu poczują się u nas także i rowerzyści. Przez Wetlinę przebiega międzynarodowy, tranzytowy szlak rowerowy "Greenway - Karpaty Wschodnie" – z chęcią doradzimy gdzie znajdują się jego najciekawsze i najpiękniejsze odcinki.

Istnieje także opcja wyszalenia się na koniach, ponieważ Bieszczadzki Park Narodowy jest jedynym w Polsce, który propaguje na swoim terenie turystykę konną.

Jeśli chodzi o miłośników „białego szaleństwa” to macie państwo do dyspozycji 2 wyciągi narciarskie, które znajdują się w niedalekiej odległości od Wetliny. Serdecznie namawiamy do skorzystania z opcji poznania Bieszczadów na tzw.nartach ski -turowych. Osoby, które mają już jakieś doświadczenie na ski turach mają ogromne pole do popisu na połoninach, polecamy zapoznać się z naszą ofertą dla skitourowców. Szerzej o tym w dziale "nasza oferta". Wokół Wetliny wytyczonych jest także kilka tras biegowych, jedna z nich prowadzi zaraz koło naszego domu.

Gastronomia - okolice Pod Berdem

Sport - okolice Pod Berdem

Atrakcje - okolice Pod Berdem

https://veturo.pl/483/oferta-pod-berdem/