google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Aquadrom

Aquadrom


Aquadrom
Adres: Klodnicka 95A
41-706
Ruda Śląska
Telefon: 32 797 36 00
Email: aquadrom@aquadrom.pl
Strona www: www.aquadrom.pl

Opis

Aquadrom to przede wszystkim Strefa Rekreacji. To miejsce, które dedykujemy najmłodszym i nieco starszym. Spragnionym ruchu i marzącym o wodnym lenistwie. Strefa Sportu to część, w której popływamy w klasycznym znaczeniu tego słowa. Popływamy lub nauczymy się pływać bądź płetwonurkować. Ostatnia Strefa to Saunarium. Miejsce dla osób pełnoletnich ceniących sobie kameralność, ciszę i relaks.

Sport to zdrowie, dlatego odrębną częścią Aquadromu jest Strefa Sportu. Dwie nierdzewne niecki basenowe dla doświadczonych pływaków i tych, którzy uczą się pływać. Do tego tuba dla płetwonurków.

Saunarium - Najbardziej kameralna i relaksująca część Aquadromu. Z osobnym wejściem i niezależnymi szafkami. Dostępna tylko dla osób pełnoletnich i tych, których nie krępuje strefa nietekstylna – obowiązkowa ze względu na kulturę saunowania i higienę osób saunujących.

Dla tych, którzy obawiają się strefy nietekstylnej wprowadziliśmy wyjątek - tekstylny wtorek. Co tydzień w rudzki wtorek wpuszczamy osoby, które chcą odwiedzić nasze Saunarium w stroju kąpielowym. W tym dniu każdy może wybrać sam, czy woli saunować w stroju kąpielowym czy owinięty ręcznikiem lub prześcieradłem.

Nocleg - okolice Aquadrom

Gastronomia - okolice Aquadrom

Rozrywka - okolice Aquadrom

Sport - okolice Aquadrom

Atrakcje - okolice Aquadrom

https://veturo.pl/50/oferta-aquadrom/