google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Restauracja Kabardo - restauracje w Szczyrku, gdzie zjeść w Szczyrku, ciekawe miejsca w Szczyrku, veturo.pl

Restauracja Kabardo


Kabardo
Adres: ul. Słoneczna 8
43-370
Szczyrk
Telefon: +48 33 826 13 00
Email: recepcja@hotel-elbrus.pl
Strona www: www.hotel-elbrus.pl

Opis

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą restauracji Kabardo w hotelu Elbrus. Wspaniała aranżacja wnętrza sprawi, że poczują Państwo niepowtarzalną atmosferę i wyjątkowy klimat. Śniadania w postaci szwedzkiego stołu umożliwią gościom ułożenie pełnego posiłku z uwzględnieniem własnych upodobań kulinarnych i dietetycznych. Wyszukane potrawy i wykwintne dania, smakowicie podane sprostają nawet najbardziej wyrafinowanym gustom. Restauracja oferuje mieszankę stylów z różnych zakątków Polski, Europy i Świata z domieszką nowoczesności co popularnie nazywamy kuchnią Fusion. Nasza restauracja oraz lobby bar to idealne miejsce do organizacji zarówno spotkań prywatnych jak i biznesowych.
Ponadto w restauracji organizowane są uroczyste bankiety, imprezy okolicznościowe i spotkania rodzinne. Dysponujemy salą bankietową na ok.100 osób.
Lobby Bar znajdujący się w głównym holu zachwyca nie tylko wystrojem, lecz przede wszystkim kunsztem barmańskim. Obsługa serwuje bogatą gamę drinków, parzy wyborną, aromatyczną kawę Body & Crema, której mieszanina Arabici i Robusty pobudza niemal wszystkie zmysły. Polecamy także idealnie skomponowane smakowo herbaty Ronnefeldt, które zachwycą nawet najbardziej wysublimowane gusta klientów. Lobby bar to także najwłaściwsze miejsce dla tych, którzy podczas wypoczynku pilnują firmowych interesów. Znajdujący się przy barze taras z widokiem na Skrzyczne pozwoli odpocząć przy filiżance wybornej kawy połączonej ze słodkimi rozmaitościami.

Nocleg - okolice Restauracja Kabardo

Rozrywka - okolice Restauracja Kabardo

Atrakcje - okolice Restauracja Kabardo

https://veturo.pl/503/oferta-restauracja-kabardo/