google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Hotel pod Jedlami w Wiśle - gdzie spać w Wisle, hotele w wiśle, veturo.pl

Hotel pod Jedlami w Wiśle


Hotel pod Jedlami
Adres: ul. Beskidzka 17
43-460
Wisła
Telefon: 607 737 827
Email: rezerwacja@podjedlami.pl
Strona www: http://www.podjedlami.pl/
ZAREZERWUJ

Opis

Hotel*** Pod Jedlami to nowoczesny i wygodny obiekt wypoczynkowy położony w widokowej dzielnicy Wisły (na stoku Jarzębatej), w malowniczym otoczeniu iglastych lasów Beskidu Śląskiego. Jeśli szukają Państwo odskoczni od miejskiego zgiełku, chcą spędzić wolny czas blisko natury, korzystając z dobroczynnych właściwości leśnego mikroklimatu – pobyt w naszym Hotelu z pewnością będzie doskonałym wyborem.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 120 miejsc noclegowych w przestronnych pokojach 1-, 2- i 3-osobowych, w pokojach rodzinnych typu „studio” oraz w komfortowych apartamentach. Wszystkie pokoje posiadają pełne węzły sanitarne, a większość z nich ma balkony na stronę południowo–zachodnią. W każdym z pokoi mają Państwo dostęp do telewizji satelitarnej, telefonu oraz darmowego bezprzewodowego Internetu.

Organizatorom i uczestnikom szkoleń, sympozjów i konferencji oferujemy profesjonalnie wyposażone centrum konferencyjne z miejscami dla 120 osób, a także szeroki wachlarz imprez towarzyszących. Wszystkim naszym Gościom polecamy usługi hotelowych gabinetów odnowy biologicznej (masaż, fizjoterapia, zabiegi kosmetyczne) oraz zachęcamy do korzystania z sauny suchej, sauny infrared i indywidualnych kąpieli solankowych. Na najmłodszych przez cały rok czeka pełen atrakcji pokój zabaw, a od wiosny do jesieni - podwórkowy plac zabaw z huśtawkami, drabinkami i piaskownicą.

Przy budynku znajdują się objęte monitoringiem miejsca parkingowe dla samochodów osobowych i autokarów. Dogodne wejście z zewnątrz oraz możliwość korzystania z windy sprawiają, że cały nasz obiekt jest przyjazny dla osób niepełnosprawnych. Przyjmujemy także Gości podróżujących ze zwierzętami domowymi.

W trakcie całego swojego pobytu mogą Państwo liczyć na życzliwość, pomoc i profesjonalną obsługę ze strony naszego personelu, który dołoży wszelkich starań, by chwile spędzone w Hotelu*** Pod Jedlami wspominali Państwo z największą satysfakcją i mieli ochotę zawsze do nas wracać.

Gastronomia - okolice Hotel pod Jedlami w Wiśle

Rozrywka - okolice Hotel pod Jedlami w Wiśle

Atrakcje - okolice Hotel pod Jedlami w Wiśle

https://veturo.pl/514/oferta-hotel-pod-jedlami-w-wisle/