google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Park Rozrywki i Miniatur Sabat Krajno - parki rozrywki w Polsce, ciekawe miejsca w Polsce

Park Rozrywki i Miniatur Sabat Krajno


Niagara w Sabat Krajno
Adres: Krajno Zagórze 43c
26-008
Kielce
Telefon: 41 312 77 11
Email: biuro@sabatkrajno.pl
Strona www: http://www.sabatkrajno.pl
ZAREZERWUJ

Opis

Park Rozrywki i Miniatur SabatKrajno zlokalizowany ok 20 km od Kielc w miejscowości Krajno Zagórze u stóp Łysicy która znana jest ze zlotów czarownic.
SabatKrajno to całoroczny, rodzinny ośrodek edukacyjno-rozrywkowy a zimą stacja narciarska z najdłuższymi w centralnej Polsce trasami zjazdowymi.

Jedyne miejsce w którym zjedziesz na nartach pod piramidami oraz przy pięknie oświetlonej wieży Eiffla.

W Alei Miniatur zwiedzisz cały świat w parę godzin. Przeniesiesz się prawie na wszystkie kontynenty świata aby poznać kulturę i architekturę z najróżniejszych zakątków globu. W parku znajdują się miniatury najsłynniejszych budowli świata oraz niezwykłych miejsc stworzonych przez naturę. Prawie wszystkie miniatury zostały wykonane w skali 1:25.

Szczególnym wyjątkiem jest Watykańska Bazylika Świętego Piotra, która jako jedyna w Europie została wykonana w skali 1:13.
Na terenie Alei znajdują się również jedyne w Europie miniatury nieistniejących już wież World Trade Center mierzące z iglicą ok. 20 metrów wysokości (skala 1:25)!

Ponadto można zobaczyć takie budowle jak : Koloseum, Piramidę Cheopsa, wodospad Niagara, dymiący wulkan Etna, Statuę Wolności, Wierzę Eiffla, Biały Dom oraz wiele innych.

W Parku Linowym przejedziesz na linie nad słynną operą z Sydney oraz wodospadem Niagara. Przetestujesz swoje umiejętności i zwalczysz swoje słabości a Lunapark z liczną ilością atrakcji zagwarantuje dobrą zabawę całej rodzinie.
Sercem ośrodka jest dwupoziomowa restauracja, Magia Sabatu, gwarantująca dobrą kuchnię i miłą obsługę. SabatKrajno to raj dla całej rodziny, od wnuka do dziadka.

Na terenie ośrodka jest darmowy parking który pomieści ponad 600 samochodów.
Krajno Zagórze to wieś położona w województwie świętokrzyskim, w powiecie kieleckim, w gminie Górno.

Przez wieś przechodzi niebieski szlak turystyczny im. E. Wołoszyna z Wąchocka do Cedzyny. W promieniu dwóch kilometrów jest wiele atrakcji turystycznych z samą Łysicą (612 m. n.p.m.) na czele.

Nocleg - okolice Park Rozrywki i Miniatur Sabat Krajno

Gastronomia - okolice Park Rozrywki i Miniatur Sabat Krajno

Atrakcje - okolice Park Rozrywki i Miniatur Sabat Krajno

https://veturo.pl/527/oferta-park-rozrywki-i-miniatur-sabat-krajno/