google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Duszniki Zdrój atrakcje, ciekawe miejsca - Pokoje Gościnne „Złote Modrzewie”

Pokoje Gościnne „Złote Modrzewie”


Pokoje Gościnne „Złote Modrzewie”
Adres: ul. Miejska Górka 11
57-340
Duszniki Zdrój
Telefon: 600 47 16 07
Email: noclegi@zlotemodrzewie.pl
Strona www: http://www.zlotemodrzewie.pl

Opis

Pokoje Gościnne „Złote Modrzewie” serdecznie zapraszają do odwiedzenia naszego nowowybudowanego pensjonatu położonego w Dusznikach Zdroju na słonecznym stoku Miejskiej Góry (609 m.n.p.m). Rozległy teren wokół domu, porośnięty starymi modrzewiami i świerkami umożliwia spokojny wypoczynek z dala od wielkomiejskiego zgiełku, zapewniając jednocześnie ze względu na swoje uniwersalne położenie dostęp do niezbędnej infrastruktury gastronomiczno-uzdrowiskowej.

Duszniki Zdrój to klimatyczne uzdrowisko położone w dolinie rzeki Bystrzycy Dusznickiej pomiędzy górami stołowymi Bystrzyckimi i Orlickimi. Starsza część miasta z zabytkami, rynkiem, kościołem św. Piotra i Pawła XVI w. Lokalizacja miasta umożliwia różnorodne formy spędzania wolnego czasu zarówno dla osób poszukujących aktywnego wypoczynku np. stoki narciarskie w Zieleńcu i Podgórzu, znakowane trasy rowerowe o różnym stopniu trudności i liczne piesze szlaki turystyczne.

Dla poszukujących spokoju i relaksu w zaciszu Parku Zdrojowego spacery i korzystanie z źródeł wód mineralnych. Blisko naszego miasta jest granica z Czechami pozwala na lepsze poznanie naszych sąsiadów (zwiedzanie Pragi oraz Safari ZOO).

Sport - okolice Pokoje Gościnne „Złote Modrzewie”

Atrakcje - okolice Pokoje Gościnne „Złote Modrzewie”

https://veturo.pl/544/oferta-pokoje-goscinne-zote-modrzewie/