google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Hotel Verde Montana polecamiejsca w Kudowie-Zdroju

Hotel Verde Montana


Hotel Verde Montana
Adres: ul. 1 Maja 25A
57-350
Kudowa-Zdrój
Telefon: +48 74 869 77 60
Email: recepcja@verdemontana.pl
Strona www: verdemontana.pl
ZAREZERWUJ

Opis

Hotel*** Verde Montana położony jest w cichym zakątku Kudowy Zdr. w otulinie Gór Stołowych blisko Parku Zdrojowego, ok. 1,5 km od drogi krajowej E-8. Jest idealnym miejscem do odpoczynku i nabrania sił. Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy 146 komfortowo wyposażone pokoje 1- 2-osobowe, apartamenty oraz studia (łącznie ponad 400 miejsc noclegowych). Obiekt przystosowany jest do organizacji konferencji, szkoleń; posiadamy 8 sal konferencyjnych z których największa pomieści 400 osób. Goście Hotelu*** Verde Montana mogą zrelaksować się w pięknym kompleksie Wellness & SPA o powierzchni 1000 m2 z 20 gabinetami odnowy biologicznej prowadzonych przez wiodące firmy kosmetyczne. Dodatkowo w obiekcie znajduje się Centrum Medyczne (specjalizujące się w tematyce schorzeń i diagnostyki koordynacji ruchu we wszystkich płaszczyznach kręgosłupa). Proponujemy jako jedyni w Polsce 3 metody leczenia jednocześnie:
– Fizykoterapeutyczną (ultradźwięki, magnetoterapią i inne),
– Funkcjonalną (masaże, hydromasaże i inne),
– Oraz multimedialną terapię mechaniczną (Zebris i Tergumed).
Po ciężkim dniu zapraszamy do skorzystania z basenu, sauny: suchej i mokrej, jacuzzi, sali fitness.
Poza wymienionymi atrakcjami hotelowymi także Kudowa Zdrój ma dla Państwa do zaoferowania moc wielu innych atrakcji. Oferujemy także możliwość zorganizowania kongresów, konferencji, zjazdów, szkoleń jak również uroczyste kolacje, bankiety, imprezy okolicznościowe, wesela, komunie, przejażdżki bryczkami, karocą, saniami, kuligi zimowe, biesiady, ogniska, imprezy w klubie Baracuda, KARAOKE.
Organizujemy wycieczki piesze i autokarowe z przewodnikiem po Ziemi Kłodzkiej oraz Kudowie Zdroju, do Pragi, Wiednia, Skalnego Miasta, można także wynająć przewodnika, autokar, busa lub taxi.

źródło: dolnyslask.info.pl

Sport - okolice Hotel Verde Montana

Atrakcje - okolice Hotel Verde Montana

https://veturo.pl/630/oferta-hotel-verde-montana/