google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Hotel Tumski - polecane noclegi we Wrocławiu

Hotel Tumski


Hotel Tumski
Adres: ul. Wyspa Słodowa 10
50-266
Wrocław
Telefon: +48 71 322 60 88/99
Email: hotel@hotel-tumski.com.pl
Strona www: hotel-tumski.com.pl
ZAREZERWUJ

Opis

Mamy przyjemność przedstawić Państwu przytulny i kameralny hotel, usytuowany w najstarszej i najpiękniejszej części Wrocławia, Ostrowie Tumskim, kilkaset metrów od ścisłego centrum. Z dumą podkreślamy zabytkowy charakter Hotelu Tumskiego. Od początku istnienia urzekamy naszych gości kameralną atmosferą, przytulnie i komfortowo wyposażonymi pokojami oraz profesjonalną obsługą.
W obiekcie stworzono komfortowe warunki zarówno do pracy, jak i do odpoczynku. Zabytkowe sale konferencyjne: Czarna i Kominkowa przygotowane są do organizowania różnego typu konferencji, szkoleń, spotkań, bankietów i przyjęć. Gościom indywidualnym oferujemy rodzinną atmosferę i bogatą ofertę wypoczynkową: pakiety świąteczne, sylwestrowe, oferty specjalne na długie weekendy.
Na parterze Hotelu Tumskiego znajduje się również nastrojowa restauracja z kameralnym drink barem – Karczma Młyńska. Aranżując wnętrza Karczmy staraliśmy się oddać niepowtarzalną atmosferę staropolskiej gospody. Szef kuchni poleca specjały kuchni staropolskiej i międzynarodowej oraz wyśmienite desery. Letni taras oraz Barka Tumska nad Odrą sprzyja spotkaniom zarówno mieszkańców Wrocławia jak i turystów.

źródło: dolnyslask.info.pl

Gastronomia - okolice Hotel Tumski

Rozrywka - okolice Hotel Tumski

Sport - okolice Hotel Tumski

Atrakcje - okolice Hotel Tumski

Zakupy - okolice Hotel Tumski

https://veturo.pl/639/oferta-hotel-tumski/