google.com, pub-7556925068511030, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Szczawnica - Solar Spa Hotel

Solar Spa Hotel


Adres: Zdrojowa 4
34-460
Szczawnica
Telefon: 18 262 08 10
Email: recepcja@solarspa.pl
Strona www: www.solarspa.pl
ZAREZERWUJ

Opis

Hotel Solar jest nowoczesnym i komfortowym obiektem, jedynym czterogwiazdkowym w Szczawnicy. Posiadamy miejsca noclegowe w pokojach jednoosobowych, dwuosobowych, pokojach typu studio oraz klimatyzowanych pokojach lux i apartamentach.
Niewielka odległość -200 m, jaka dzieli nasz hotel od centrum Szczawnicy i wyciągu krzesełkowego na Palenicę (4700m tras narciarskich), oraz Czorsztyn SKY /20 km/ sprawi, będą Państwo mogli korzystać i spędzać aktywnie czas w Szczawnicy zarówno zimą jak i latem.
Oferta nasza skierowana jest do wszystkich chcących miło spędzić czas, poznać piękno Pienin, uprawiać czynny wypoczynek korzystając nie tylko z doskonałych tras narciarskich ale i spacerowych. W kompleksie hotelowym znajduje się park wodny z licznymi atrakcjami.
MEDICAL SPA z gabinetem medycyny estetycznej oraz centrum rehabilitacji zapewni Państwu całodobową opiekę medyczną oraz konsultacje lekarzy specjalistów z zakresu balneologii i medycyny fizykalnej, pediatrii oraz medycyny estetycznej. Oferujemy szeroką gamę usług dla wszystkich chcących poprawić stan zdrowia, wygląd oraz komfort psychiczny.
W hotelowej restauracji poznacie Państwo smak doskonałych potraw z kuchni regionalnej.

Sport - okolice Solar Spa Hotel

Atrakcje - okolice Solar Spa Hotel

https://veturo.pl/83/oferta-solar-spa-hotel/